Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE MIĘDZYNARODOWE STOKROTKA CENTRUM DOSKONAŁOŚCI MAŁEGO DZIECKA praca

Gliwice
wychowanie przedszkolne
PRZEDSZKOLE MIĘDZYNARODOWE STOKROTKA CENTRUM DOSKONAŁOŚCI MAŁEGO DZIECKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSZKOLE MIĘDZYNARODOWE STOKROTKA CENTRUM DOSKONAŁOŚCI MAŁEGO DZIECKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE MIĘDZYNARODOWE STOKROTKA CENTRUM DOSKONAŁOŚCI MAŁEGO DZIECKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSZKOLE MIĘDZYNARODOWE STOKROTKA CENTRUM DOSKONAŁOŚCI MAŁEGO DZIECKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSZKOLE MIĘDZYNARODOWE STOKROTKA CENTRUM DOSKONAŁOŚCI MAŁEGO DZIECKA - oferty archiwalne

  • Woźna oddziałowa

    PRZEDSZKOLE MIĘDZYNARODOWE STOKROTKA CENTRUM DOSKONAŁOŚCI MAŁEGO DZIECKA
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: zawodowe; średnie; doświadczenie zawodowe; dokładność w sprzątaniu, sumienność, pogodne nastawienie do ludzi; praca od godziny 08:30 lub 09:30; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 do 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna

    • Gliwice

      Wykształcenie: zawodowe-mile widziane gastronomiczne; sumienność, pracowitość, punktualność; zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN

Pracodawcy w Gliwicach