Czy to Twoja firma?

JS Invest Jacek Sielańczyk praca

Gliwice
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
JS Invest Jacek Sielańczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy JS Invest Jacek Sielańczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JS Invest Jacek Sielańczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

JS Invest Jacek Sielańczyk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JS Invest Jacek Sielańczyk - oferty archiwalne

  • Pracownicy biurowy - kosztorysant

    JS Invest Jacek Sielańczyk
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie średnie; dobra znajomość obsługi komputera; obsługa biura, poczty, przygotowywanie ofert - kosztorysów; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice, ul. Chorzowska

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Gliwice

      Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie mile widziane; zakres obowiązków: wykonywanie prac ogólnobudowlanych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 500 PLN

Pracodawcy w Gliwicach