Zaklad Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła

Czy to Twoja firma?

Zaklad Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła praca

Gliwice

Zaklad Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła - Utrzymujemy stałą współpracę z PWiK Gliwice w zakresie remontów przyłączy oraz wymiany sieci rozdzielczych na terenie Gliwic oraz okolicznych gmin. Realizujemy również duże inwestycje dla inwestorów prywatnych i instytucji samorządowych.

Profil działalności naszej firmy obejmuje:

  • budowę wodociągów i kanalizacji,

  • budowę przyłączy domowych,

  • budowę przyłączy i sieci gazociągowych,

  • montaż instalacji wewnętrznych woda/kanalizacja/gaz/CO,

  • technologie bezwykopowe,

  • przewierty poziome,

  • prace ziemne,

  • drenaże i odwodnienia,

  • wynajem sprzętu budowlanego z obsługą.

Zaklad Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Zaklad Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zaklad Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zaklad Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gliwice
  3. Warszawa
  4. Zabrze
  5. Pyskowice
  6. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zaklad Usługowy Wielobranżowy Jacek Pikuła - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy wod/kan

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 7 000-12 000 zł / mies.
    • ZUW Jacek Pikuła zatrudni kierownika robót wod/kan

      Zakres obowiązków

      • Kierowanie, nadzorowanie i planowanie wykonywania robót WOD/KAN zgodnie z przepisami prawa -budowlanego, bhp, ppoż.
      • Analiza dokumentacji technicznej
      • Kontakty z podwykonawcami i rozliczanie robót
      • Prowadzenie dokumentacji nadzorowanych robót
      • Rozliczanie robót dodatkowych i zamiennych
      • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót
      • Tworzenie harmonogramu prac na budowie oraz dostaw materiałów
      • Dystrybuowanie pracowników i sprzętu
      • Kosztorysowanie
      • Kontakty z kontrahentami, rozmowy wstępne z nowymi podmiotami, pomoc przy negocjacjach

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe
      • Uprawnienia budowlane w zakresie instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń
      • Doświadczenie w prowadzeniu budów
      • Biegła obsługa komputera
      • Prawo jazdy kat. B
      • Kreatywność

      Oferujemy

      • Możliwość rozwijania swojej wiedzy
      • Niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Samochód służbowy

Pracodawcy w Gliwicach