Kierownik działu konstrukcyjnego

Klient portalu
  • Bielsko-Biała, śląskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą Działu (10 osób)
  • opracowywanie koncepcji i założeń techniczno-ekonomicznych wyrobów,
  • opracowanie zasad rekrutacji i ścieżki kariery w dziale konstrukcyjnym,
  • nadzór w opracowywaniu dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • bieżące analizowanie opinii i uwag dotyczących wyrobów w celu ciągłego doskonalenia wyrobów,
  • optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych
  • opracowywanie wytycznych do programów badań, warunków technicznych itp.,
  • nadzór nad pracą zespołu badań i homologacji oraz opracowaniem dokumentacji techniczno-ruchowej,
  • współpraca z Wydziałem Produkcji w procesie uruchomiania wyrobu.

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, mechatronika),
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze konstrukcyjnym min. 3 lata,
  • znajomość programów wspomagających projektowanie CAD oraz pakietu MS Office, analiz numerycznych
  • wysokie kompetencje menedżerskie (zorientowanie na cel, budowanie pozytywnych relacji, efektywna komunikacja, motywowanie, asertywność, delegowanie zadań),
  • umiejętności działania w trudnych sytuacjach oraz pod presją czasu,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość branży automotive, wymagań homologacyjnych, przepisów dopuszczenia pojazdów do ruchu itp.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Ciekawa, niemonotonna praca w rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dostęp do innowacyjnych technologii,
  • Pakiet medyczny,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)