Czy to Twoja firma?

PVAC praca

Gliwice

Jesteśmy PVAC Gliwice – Twoim zaufanym partnerem w świecie elektroinstalacji. Nasza podróż rozpoczęła się w sercu Gliwic, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć historię naszej firmy. Nie jesteśmy tylko zwykłymi elektrykami; jesteśmy ekspertami, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu zyskaliśmy reputację niezawodności i najwyższej jakości usług.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług elektrycznych, od podstawowych instalacji, przez modernizacje i remonty, po zaawansowane systemy inteligentnego domu. Z dumą oferujemy również autoryzowany serwis pomp ciepła Kaisai Haier Heiko, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie nowoczesnych i efektywnych rozwiązań dla Twojego domu czy biznesu.

Nasze usługi doradcze i serwisowe są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia z osobistym zaangażowaniem, aby zapewnić rozwiązania, które są nie tylko skuteczne, ale i ekonomiczne.

W PVAC Gliwice stawiamy na innowacje, które idą w parze z tradycyjnym rzemiosłem. Nasze systemy alarmowe, monitoring, magazyny energii i rozwiązania fotowoltaiczne to odpowiedź na rosnące potrzeby ekologiczne i ekonomiczne naszych klientów. Wierzymy, że inteligentne zarządzanie energią i bezpieczeństwem to nie tylko trend, ale przede wszystkim inwestycja w przyszłość.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój lokalnej społeczności i stale dążymy do podnoszenia standardów w branży elektroinstalacyjnej. Nasza firma to zespół ludzi z wizją, którzy każdego dnia pracują z pasją, aby dostarczać usługi, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy z PVAC Gliwice – razem stwórzmy przestrzeń, która jest bezpieczna, efektywna i przyjazna dla środowiska.

PVAC najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PVAC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PVAC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PVAC

Siedziba główna

Praca PVAC - oferty archiwalne

  • Doradca ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

    PVAC
    • Gliwice
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Jesteśmy zaangażowani i ambitni.

      Nasza firma działa w branży energii odnawialnej w Polsce.

      Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata.

      Zakres obowiązków

      • Doradztwo Klientom w zakresie fotowoltaiki

      • Aktywna sprzedaż produktów firmy

      • Raportowanie wyników sprzedaży

      • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

      Wymagania

      • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C lub D2D

      • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

      • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie

      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy

      • Niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, telefon, iPad) oraz materiały reklamowe

Pracodawcy w Gliwicach