Czy to Twoja firma?

KONTRAHENT URZĘDU praca

Gdańsk
KONTRAHENT URZĘDU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy KONTRAHENT URZĘDU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KONTRAHENT URZĘDU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KONTRAHENT URZĘDU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KONTRAHENT URZĘDU - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    KONTRAHENT URZĘDU
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 800-3 900 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa administracyjna w biurze prawnym, rejestr dokumentów, korespondencja, współpraca z prawnikiem w zakresie decyzji i postępowań administracyjnych, KPA. Praca od poniedziałku do piątku. W poniedziałki, w godzinach: 9:00-17:00, od wtorku do piątku, w godzinach: 7:30-15:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: konieczne doświadczenie w pracy biurowej, najchętniej na stanowiku urzędniczym. Osoba skrupulatna, samodzielna, znająca KPA,KPC.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku