"IOC" Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

IOC sp. z o.o. praca

Gdańsk

IOC sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku oferując szereg rozwiązań i produktów dla branży kosmetycznej i spożywczej.

IOC to specjaliści z długoletnim doświadczeniem w dziedzinach: biotechnologii, technologii produkcji, technologii żywności, biofizyki, kosmetologii, grafiki komputerowej, informatyki oraz marketingu i sprzedaży.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z wytwarzaniem suplementów diety oraz kosmetyków.

Współpracujemy na zasadzie realizacji całości projektu, bądź też realizujemy wybrane przez Klienta etapy, związane z wdrożeniem gotowego produktu na rynek polski lub zagraniczny.

"IOC" Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy "IOC" Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "IOC" Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "IOC" Sp. z o.o.

Siedziba główna

"IOC" Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Gdynia
  4. Świnoujście
  5. Bielsko-Biała
  6. Inowroclaw
  7. Koszalin
  8. Kutno
  9. Lębork
  10. Pruszcz Gdański

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca "IOC" Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Aparatowy- Obsługa maszyn produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-4 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Zakres Obowiązków:

      • Produkcja masy kosmetycznej zgodnie z dostarczona instrukcja technologiczną.
      • Naważanie surowców zgodnie z dostarczoną recepturą.
      • Utrzymywanie obsługiwanych maszyn w czystości i sprawności.
      • Wykonywanie bieżących konserwacji maszyn.
      • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi firmy w zakresie realizowanych zadań.
      • Pomoc przy konfekcji kosmetyków oraz przy pracach na magazynie

      Wymagania

      Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży kosmetycznej lub chemicznej.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
      • Miła atmosfera w zespole
      • Możliwość awansu

Pracodawcy w Gdańsku