Czy to Twoja firma?

RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Dąbrowa Górnicza
Działalność agencji pracy tymczasowej,
RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Odlewnik

    RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca przy piecu odlewniczym przy produkcji klamek i części rowerowych, umowa o pracę tymczasową, praca stojąca na trzy zmiany w wysokiej temperaturze, miejsce wykonywania pracy Zawiercie ul. Technologiczna

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku odlewnika min. 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 210,18 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę tymczasową, wynagrodzenie 4 210,18 zł

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej