Czy to Twoja firma?

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA DZIECI I DOROSŁYCH -SZPITAL IM.I.MOŚCICKIEGO SPÓŁKA Z praca

Chorzów
szpital prywatny, służba zdrowia
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA DZIECI I DOROSŁYCH -SZPITAL IM.I.MOŚCICKIEGO SPÓŁKA Z najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA DZIECI I DOROSŁYCH -SZPITAL IM.I.MOŚCICKIEGO SPÓŁKA Z

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA DZIECI I DOROSŁYCH -SZPITAL IM.I.MOŚCICKIEGO SPÓŁKA Z

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA DZIECI I DOROSŁYCH -SZPITAL IM.I.MOŚCICKIEGO SPÓŁKA Z poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA DZIECI I DOROSŁYCH -SZPITAL IM.I.MOŚCICKIEGO SPÓŁKA Z - oferty archiwalne

  • Salowa

    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA DZIECI I DOROSŁYCH -SZPITAL IM.I.MOŚCICKIEGO SPÓŁKA Z
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie porządku, przestrzeganie zasad BHP i COVID

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: zaangażowanie i chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
  • Rejestratorka medyczna

    • Chorzów
    • pełny etat

      obsługa pacjentów, umawianie terminów, obsługa dokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 770 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Chorzów

      obsługa komputera; doświadczenie w kadrach; wykonywanie prac administracyjno - biurowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera oraz innych urządzeń biurowych (wymagany staż - lata: 1), doświadczenie w księgowości (wymagany staż - lata: 1), doświadczenie w kadrach (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto + premie
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Chorzowie