Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1005        SUBSKRYBUJE: 7443

Grupa Inbud Bielsko Pracodawca
Oferty pracy Grupa Inbud Bielsko

GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze 35 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowaie oraz generalne wykonawstwo.

Dysponując własną pracownią projektową, w której pracują doświadczeni architekci i konstruktorzy oraz wykwalifikowaną kadrą inżynierską (12 inżynierów posiadających uprawnienia budowlane) oferujemy naszym Klientom kompleksowe przygotowanie oraz realizację każdego zamierzenia inwestycyjnego, począwszy od wyboru gruntu, dopełnienia formalności formalno-prawnych poprzez wykonanie projektu do jego realizacji.

Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje naszej firmy charakteryzują funkcjonalność, unikalne rozwiązanie projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt.

Oferty pracy

aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Majster/Inżynier Budowy
inżynier
praca stała
Kierownik Budowy
kierownik
praca stała
Księgowa/Księgowy
księgowy
umowa o pracę
Kierownik Budowy
kierownik
praca stała
Inżynier ds. ofertowania robót konstrukcyjnych i kubaturowych
inżynier
umowa o pracę
Monter sieci wod.-kan.
monter
umowa o pracę
Asystent Zarządcy Nieruchomości
pracownik biurowy
praca stała
Projektant / Asystent Projektanta
projektant
praca stała
Pracownik Działu Posprzedażowej Obsługi Klienta
pracownik biurowy
umowa o pracę
Operator Ładowarki Teleskopowej typu Manitou
pracownik fizyczny
praca stała