Twoje wsparcie w rekrutacji

Valeo

 

 

Grupa Valeo to wiodący dostawca motoryzacyjny oraz partner wielu światowych producentów samochodów. Grupa zajmuje się dystrybucją części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna zajmujemy się projektowaniem innowacyjnych rozwiązań dla inteligentnej mobilności, kładąc szczególny nacisk na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju jazdy autonomicznej. Naszym celem jest zrównoważony wzrost, korzystny dla naszych Pracowników, środowiska i ogółu społeczeństwa.

W 33 krajach świata zatrudniamy ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojemu zaangażowaniu przyczyniają się do stałego rozwoju Valeo. Łącznie posiadamy niemal 60 centrów Badań i Rozwoju, co sprawia, że mamy możliwość realizowania jednej z naszych głównych misji - tworzenia nowych, doskonalszych rozwiązań motoryzacyjnych.

 

Valeo w Polsce

VALEO rozpoczęło swoja działalność w Polsce w 1996 roku. Obecnie dysponuje czterema zakładami produkcyjnymi, biurem handlowym oraz trzema Centrami Badawczo-Rozwojowymi i Centrum Usług Wspólnych. Obecnie w Valeo zatrudnionych jest ponad 7000 Pracowników, w tym ponad 600 Inżynierów. 

Nasze oddziały:

Skawina - Zakład Produkcji Wycieraczek (Valeo Wiper Systems)

Zakład zajmuje się w projektowaniem, produkcją, malowaniem oraz montażem piór, ramion i mechanizmów wycieraczek oraz motorów. Aktualnie w oddziale zatrudnionych jest ponad 1400 osób. Roczna produkcja wszystkich produktów wynosi ponad 30.000.000 sztuk.

Skawina - Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika (Valeo Thermal Systems)

To największy na świecie oddział Grupy Valeo, który specjalizuje się w samochodowych wymiennikach ciepła. Największe w Polsce centrum R&D obecnie zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych Inżynierów, którzy biorą udział w licznych międzynarodowych projektach.

Czechowice-Dziedzice - Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych (Valeo Electric and Electronic Systems)

Zakład specjalizuje się w produkcji rozruszników, turbosprężarek, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracją komponentów. Na ten moment w zakładzie zatrudnionych jest ponad 1800 osób.

Chrzanów - Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia (Valeo Lighting Systems)

Chrzanowski oddział zajmuje się produkcją tylnych i przednich lamp do samochodów osobowych. Zakład posiada doskonale wyposażone laboratorium pomiarowe wraz z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. Z uwagi na rozwój nowych projektów współpracuje z Centrami Rozwoju Valeo w całej Europie.

Warszawa - Valeo Service Eastern Europe

Jest to spółka o charakterze handlowo-usługowym, działająca w 11 krajach Europy Środkowej i Wschodniej należąca do Grupy Valeo. Oferuje blisko 23 000 pozycji asortymentowych dopasowanych do profilu parku samochodowego konkretnego kraju. Firma ma swą siedzibę w Warszawie oraz magazyn pod Łodzią, w obu lokalizacjach zatrudnionych jest łącznie ponad 80 osób. Roczna sprzedaż biura wynosi 63,5 mln euro.

 

Oferty pracy

Valeo

Zawód: stażysta Rodzaj: staż
Valeo
Valeo
Zarządzanie wysyłkami do klienta; Kontrola zamówień wysyłanych przez klienta; Dbanie o terminową realizację wysyłek; Dbanie o utrzymanie 100% CSR; Zarządzanie backlogami do klientów; Ustalanie planu wysyłek do ...
Czechowice-Dziedzice
2019-06-24
Valeo

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę
Valeo
Valeo
Misja:    Kierownik zmiany jest hierarchicznie pierwszą osobą odpowiedzialną za operatorów produkcji. Jego odpowiedzialność dotyczy sprawności jednostek produkcyjnych, które są mu ...
Chrzanów
2019-06-19
Valeo

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa o pracę
Valeo
Valeo
Job description: Promote and sale the Remanufacturing product ranges of compressors to Aftermarket market. Ensure the development and profitable growth of sales with ...
Czechowice-Dziedzice
2019-06-12
Valeo

Zawód: inżynier Rodzaj: umowa o pracę
Valeo
Valeo
Mission: As a process member of project team you are responsible for industrialization of new projects, ensuring process readiness at ...
Chrzanów
2019-06-12
Valeo

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
Valeo
Valeo
Define and implement material cost reduction program with main focus on Technical Productivities, Resourcing, Supplier QCD development and transport cost. ...
Chrzanów
2019-06-12

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

R&D Product Technical Engineer
inżynier
umowa o pracę
Quality Project Engineer in Development Center
inżynier
umowa o pracę
Purchasing Trainee
stażysta
staż
Staż w Dziale Zakupów
stażysta
staż
Kierownik Zmiany Produkcyjnej
kierownik
umowa o pracę
Test & Validation Engineer
inżynier
umowa o pracę
Specjalista/ka ds. BHP
specjalista ds. bhp i ochrony środowiska
umowa o pracę
Project Purchasing Specialist
specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia
umowa o pracę
Quality Project Engineer in Development Center
inżynier
umowa o pracę
Accounts Payable Specialist
księgowy
umowa o pracę
Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych (Valeo Electric and Electronic Systems)
ul. Bestwińska 2143-500 Czechowice-Dziedzice
śląskie, Polska


Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia (Valeo Lighting Systems)

ul. Europejska 5032-500 Chrzanów małopolskie, Polska


Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika (Valeo Thermal Systems)

ul. Przemysłowa 332-050 Skawina małopolskie, Polska


Zakład Produkcji Wycieraczek (Valeo Wiper Systems)

ul. Przemysłowa 332-050 Skawina małopolskie, Polska


Centrum Usług Wspólnych (Valeo Holding Group Shared Service Center)

ul. Przemysłowa 332-050 Skawina małopolskie, Polska


Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.
ul. Marynarska 1502-674 Warszawa mazowieckie, Polska