Twoje wsparcie w rekrutacji

Valeo

 

 

Grupa Valeo to wiodący dostawca motoryzacyjny oraz partner wielu światowych producentów samochodów. Grupa zajmuje się dystrybucją części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna zajmujemy się projektowaniem innowacyjnych rozwiązań dla inteligentnej mobilności, kładąc szczególny nacisk na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju jazdy autonomicznej. Naszym celem jest zrównoważony wzrost, korzystny dla naszych Pracowników, środowiska i ogółu społeczeństwa.

W 33 krajach świata zatrudniamy ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojemu zaangażowaniu przyczyniają się do stałego rozwoju Valeo. Łącznie posiadamy niemal 60 centrów Badań i Rozwoju, co sprawia, że mamy możliwość realizowania jednej z naszych głównych misji - tworzenia nowych, doskonalszych rozwiązań motoryzacyjnych.

 

Valeo w Polsce

VALEO rozpoczęło swoja działalność w Polsce w 1996 roku. Obecnie dysponuje czterema zakładami produkcyjnymi, biurem handlowym oraz trzema Centrami Badawczo-Rozwojowymi i Centrum Usług Wspólnych. Obecnie w Valeo zatrudnionych jest ponad 7000 Pracowników, w tym ponad 600 Inżynierów. 

Nasze oddziały:

Skawina - Zakład Produkcji Wycieraczek (Valeo Wiper Systems)

Zakład zajmuje się w projektowaniem, produkcją, malowaniem oraz montażem piór, ramion i mechanizmów wycieraczek oraz motorów. Aktualnie w oddziale zatrudnionych jest ponad 1400 osób. Roczna produkcja wszystkich produktów wynosi ponad 30.000.000 sztuk.

Skawina - Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika (Valeo Thermal Systems)

To największy na świecie oddział Grupy Valeo, który specjalizuje się w samochodowych wymiennikach ciepła. Największe w Polsce centrum R&D obecnie zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych Inżynierów, którzy biorą udział w licznych międzynarodowych projektach.

Czechowice-Dziedzice - Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych (Valeo Electric and Electronic Systems)

Zakład specjalizuje się w produkcji rozruszników, turbosprężarek, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracją komponentów. Na ten moment w zakładzie zatrudnionych jest ponad 1800 osób.

Chrzanów - Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia (Valeo Lighting Systems)

Chrzanowski oddział zajmuje się produkcją tylnych i przednich lamp do samochodów osobowych. Zakład posiada doskonale wyposażone laboratorium pomiarowe wraz z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. Z uwagi na rozwój nowych projektów współpracuje z Centrami Rozwoju Valeo w całej Europie.

Warszawa - Valeo Service Eastern Europe

Jest to spółka o charakterze handlowo-usługowym, działająca w 11 krajach Europy Środkowej i Wschodniej należąca do Grupy Valeo. Oferuje blisko 23 000 pozycji asortymentowych dopasowanych do profilu parku samochodowego konkretnego kraju. Firma ma swą siedzibę w Warszawie oraz magazyn pod Łodzią, w obu lokalizacjach zatrudnionych jest łącznie ponad 80 osób. Roczna sprzedaż biura wynosi 63,5 mln euro.

 

Oferty pracy

Valeo

Zawód: operator wózków widłowych Rodzaj: umowa o pracę
Valeo
Valeo
Przygotowywanie oraz dostarczanie na czas komponentów  na linie montażową; Wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z kontrolą dostaw; Kontrola stanów magazynowych; Przygotowywanie wysyłek (etykietowanie); Obsługa logistyczna ...
Chrzanów
2019-08-22
Valeo

Zawód: stażysta Rodzaj: staż
Valeo
Valeo
Przygotowywanie raportów na potrzeby korporacyjne; Realizacja zadań z zakresu kontroli kosztów; Udział w procesie zamknięcia miesiąca; Wsparcie w zakresie controllingu sprzedaży; Inne zadania w ...
Chrzanów
2019-08-14
Valeo

Zawód: stażysta Rodzaj: staż
Valeo
Valeo
Pierwszy kontakt z klientami i gośćmi firmy; Odbieranie telefonów (łączenie rozmów); Nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów oraz korespondencją; Organizacja dokumentacji (segregatory, rejestry); Organizacja, koordynacja ...
Czechowice-Dziedzice
2019-08-14
Valeo

Zawód: stażysta Rodzaj: staż
Valeo
Valeo
Pomoc kierownikowi wydziału produkcyjnego w utrzymaniu ciągłego doskonalenia sposobu myślenia, zachowania i polityki organizacji; Wdrażanie standardów Lean Manufacturing i najlepszych praktyk ...
Czechowice-Dziedzice
2019-08-14
Valeo

Zawód: stażysta Rodzaj: staż
Valeo
Valeo
Monitorowanie i obróbka danych z produkcji, usprawnienie systemu raportowania; Przygotowywanie danych do spotkań industrialnych; Przygotowywanie i koordynowanie wskaźników utrzymania ruchu– statusu realizacji ...
Czechowice-Dziedzice
2019-08-09

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Staż w Dziale HR
stażysta
staż
Inżynier ds. zwrotów gwarancyjnych
inżynier
umowa o pracę
Quality Project Team Member
inżynier
umowa o pracę
R&D Motor Technical Engineer
inżynier
umowa o pracę
Asystent/-ka Działu Finansów
stażysta
staż
Inżynier Elektronik ds. Systemów w Centrum Rozwoju
elektronik
umowa o pracę
Lider Projektów Elektronicznych w Centrum Rozwoju
elektronik
umowa o pracę
Junior Management Controller
kontroler
umowa o pracę
Kierownik ds. BHP i Ochrony Środowiska
kierownik
umowa o pracę
Purchasing Trainee
stażysta
staż
Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych (Valeo Electric and Electronic Systems)
ul. Bestwińska 2143-500 Czechowice-Dziedzice
śląskie, Polska


Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia (Valeo Lighting Systems)

ul. Europejska 5032-500 Chrzanów małopolskie, Polska


Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika (Valeo Thermal Systems)

ul. Przemysłowa 332-050 Skawina małopolskie, Polska


Zakład Produkcji Wycieraczek (Valeo Wiper Systems)

ul. Przemysłowa 332-050 Skawina małopolskie, Polska


Centrum Usług Wspólnych (Valeo Holding Group Shared Service Center)

ul. Przemysłowa 332-050 Skawina małopolskie, Polska


Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.
ul. Marynarska 1502-674 Warszawa mazowieckie, Polska