Marion Meble

Czy to Twoja firma?

Marion Meble praca

Bielsko-Biała

MARION Sp. z o.o. to firma z ponad 25-sto letnim stażem w branży stolarskiej. Istniejemy na rynku od 1993 roku i od samego początku jesteśmy związani z renomowanymi europejskimi markami materiałów do produkcji mebli oraz wszelakiego rodzaju okuć meblowych. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną w wielu płaszczyznach. Zarówno dla stolarzy, firm meblowych jak i dla klientów indywidualny wyposażając w kompleksowe wnętrza. Posiadamy nowoczesny, w pełni profesjonalny park maszynowy, wykwalifikowaną kadrę oraz dysponujemy zapleczem logistycznym z magazynami o łącznej powierzchni ponad 10 tys m2.

Marion Meble najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie obsługa klienta / call center

Oferty pracy Marion Meble

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marion Meble

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Marion Meble

Siedziba główna

Marion Meble poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Bydgoszcz
  6. Łódź
  7. Wrocław
  8. Częstochowa
  9. Ruda Śląska
  10. Libiąż

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Marion Meble - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi Klienta - Akcesoria Meblowe

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie do naszego zespołu poszukujemy

      Specjalistę ds. obsługi Klienta - Akcesoria Meblowe.

      Zakres obowiązków

      • kompleksowa obsługa klienta (doradztwo techniczne, ofertowanie, sporządzanie zamówień, faktur, dokumentów magazynowych),
      • sprzedaż produktów z oferty,
      • wspólne prowadzenie magazynu,
      • inne prace dodatkowe.

      Wymagania

      • praktyczne doświadczenie w handlu w branży meblowej mile widziane,
      • znajomość rysunków technicznych,
      • umiejętność pracy w grupie,
      • prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej, prestiżowej i ciągle rozwijającej się firmie na rynku meblarskim,
      • możliwość rozwijania umiejętności,
      • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz efektów pracy.

Pracodawcy w Bielsku-Białej