American Heart of Poland Spółka Akcyjna

Czy to Twoja firma?

American Heart of Poland Spółka Akcyjna opinie i informacje

Ustroń

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHoP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.


Uzdrowisko Ustroń to jeden z filarów działalności Grupy American Heart of Poland, która powstała ponad 21 lat temu właśnie w Ustroniu. Uzdrowisko łamie stereotyp typowego sanatorium. To wszechstronna i nowoczesna firma, w której nie tylko rehabilitujemy, ale także zapewniamy świetną bazę sportowo-zabiegową, zaplecze dla miłośników aktywności fizycznej, a nawet szczycimy się własną linią kosmetyków.

Opinie pracowników o firmie American Heart of Poland Spółka Akcyjna (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem American Heart of Poland Spółka Akcyjna? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie American Heart of Poland Spółka Akcyjna (4)

3.9

Na podstawie 296 ocen z Google.

piotr michalski

piotr michalski

Średnie miejsce za duże pieniądze. W moim pokoju coś śmierdzi, mimo że jest to na piątym piętrze w Równicy, ktore jest w całości wyremontowane. Recepcja nie ma na to rady a pokojowa mowi, że nic nie czuje. Po kolejnym dniu w końcu zmiana pokoju nastąpiła. Na plus tego miesca jest opieka pielęgniarek z piątego piętra. Są bardzo miłe i pomocne. Natomiast zabiegi sanatoryjne są przeprowadzane bez zaangażowania. Nikt nic nie tłumaczy a na pytania odpowiada się w sposób mrukliwy. Lekarz co prawda jest tu wyjatkiem ale widziałem go tylko raz w ciagu czterech dni. Na jedzenie nie można narzekać zwlaszcza jeśli chce sie schudnąć. Gdyby to był pobyt na NFZ to wyżywienie byłoby inne bo jadalnia podzielona jest na dwie części: płatną i NFZ/ZUS.

Dodano: 6 miesięcy temu

Andrzej Kuna

Andrzej Kuna

Po poprzednim pobycie w Ustce Kołobrzegu Busku to jak zesłanie do Polski B Dziurawe chodniki i ulice słabe oświetlenie Park Zdrojowy niby jest ale to raczej jakieś łaski i krzaki tężnie też są taka kulka zblaszanych półeczek zasmiecona fontanna. Dobrze że jest ładna pogoda chodzisz sucha stopą. Jak pada woda płynie dziurawy i ulicami niosąc błoto z gór parkingi wyłącznie płatne jest parę miejsc przy leśnym parku niespodzianek Jak zostawisz tam auto to następnego dnia masz je kompletnie ochlapane błotem. Same miasteczko na dole już tak źle nie wygląda promenada wzdloz rzeki amfiteatr muzeum. Dwa różne miejsca. Brak informacji o szlakach turystycznych idziesz na Czantorie niebieskim i ani jednego drogowskaz kierunek czas nic. Plansze informacyjne to chyba gierka pamiętają nieczytelne.

Dodano: miesiąc temu

Basia Szczygieł

Basia Szczygieł

Jestem zadowolona z pobytu w Ustroniu w sanatorium Wilga. Pyszne jedzenie a szczególnie obsługa na stołówce. Szkoda,że jest taki mały wybór pokojów jedno i dwuosobowych. Jestem zadowolona z zabiegów i lekarza. Na krioterapii są bardzo uprzejme osoby. Polecam

Dodano: tydzień temu

Jacek Smugowski

Jacek Smugowski

Obiekt pięknie położony jedzenie dobre stołówka super zorganizowana pokoje nie wszystkie wyremontowane ale ok Opieka medyczna pozostawia wiele do życzenia hurtowe traktowanie pacjenta NFZ

Dodano: 4 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

American Heart of Poland Spółka Akcyjna w opinii klientów i współpracowników

Klienci American Heart of Poland Spółka Akcyjna doceniają, przede wszystkim, smakowite jedzenie oraz wysoko oceniają obsługę stółkową, która sprawia, że pobyt w sanatorium staje się przyjemniejszy. Ponadto, wskazują oni na pozytywne doświadczenia związane z zabiegami i profesjonalnym podejściem lekarzy. Osoby udające się na krioterapię zwracają uwagę na uprzejmość i życzliwość obsługi, co jest szczególnie cenione przez pacjentów.

Współpracownicy zaznaczają, że obiekt jest pięknie położony, co może być znakomitym atutem dla szukających pracy w przyjemnym i urokliwym otoczeniu. Choć nie wszystkie pokoje są nowocześnie wyremontowane, to jednak stanowią one komfortowe warunki do odpoczynku po pracy.

Obszary wymagające poprawy, takie jak organizacja informacji o szlakach turystycznych czy opieka medyczna, w których dostrzega się miejsce na ulepszenie procesów i standardów obsługi, mogą być interpretowane przez kandydatów do pracy jako szanse na to, aby przyczynić się do rozwoju firmy i podniesienia jakości obsługi klienta.

Jako potencjalny członek zespołu American Heart of Poland Spółka Akcyjna, możesz mieć znaczący wpływ na dalsze umacnianie pozytywnej opinii klientów oraz współtworzenie miejsca, które już teraz zbiera pochwały za swoją atmosferę i jakość obsługi.

Opinie American Heart of Poland Spółka Akcyjna - kandydaci i pracownicy

W opinii internetowych użytkowników, American Heart of Poland Spółka Akcyjna jest postrzegana jako miejsce, które oferuje swoim pracownikom możliwość współpracy na różnych warunkach, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb oraz specjalizuje się w ważnych dziedzinach medycznych.

Pozytywne aspekty
  • Pracownicy doceniają elastyczność form współpracy, co pozwala na dostosowanie warunków zatrudnienia do osobistych preferencji.
  • Wyróżnia się specjalizacją w obszarze rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, onkologicznej oraz narządu ruchu, co stanowi o jej ważnej roli w sektorze zdrowia.
  • Pojawiają się opinie, które sugerują, że placówka zachęca wyglądem oraz możliwościami, co może wskazywać na odpowiednie warunki do pracy i rozwoju zawodowego.
American Heart of Poland Spółka Akcyjna - podsumowanie opinii

Podsumowując, American Heart of Poland Spółka Akcyjna jest uznawana za ważnego gracza w sektorze opieki zdrowotnej, cenionego za specjalistyczne działania rehabilitacyjne. Pracownicy doceniają możliwość elastycznego dopasowania formy współpracy oraz potencjał placówki. Jednocześnie, istnieje kilka obszarów wymagających uwagi, w tym organizacja pracy i klarowność informacji dla pracowników. W toku dalszego rozwoju przedsiębiorstwa istotne będą działania mające na celu usprawnienie wewnętrznych procesów i zwiększenie satysfakcji zespołu.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: American Heart of Poland Spółka Akcyjna) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 21.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - American Heart of Poland Spółka Akcyjna

Pełna nazwa
AMERICAN HEART OF POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
ul. Sanatoryjna 1 43-450 Ustroń
NIP
5482277894
REGON
072347621
KRS
0000398373
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
05.10.2011
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Ustroniu