Czy to Twoja firma?

SKLEP WIELOBRANŻOWY ANNA SOBCZAK praca

Zgorzelec
SKLEP WIELOBRANŻOWY ANNA SOBCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Zgorzelec
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SKLEP WIELOBRANŻOWY ANNA SOBCZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKLEP WIELOBRANŻOWY ANNA SOBCZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SKLEP WIELOBRANŻOWY ANNA SOBCZAK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    SKLEP WIELOBRANŻOWY ANNA SOBCZAK
    • Zgorzelec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta w sklepie ogólnospożywczym; I umowa na okres próbny; dwie zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00 + soboty + niedziele do uzgodnienia);

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe; w przypadku zatrudnienia obcokrajowca wymagana znajomość języka polskiego;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zgorzelcu