Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o.o. praca

Mielec

Nasza historia zaczyna się w 1999 roku, ale nasze korzenie sięgają jeszcze głębiej, bo do 1976 roku, kiedy to nasze przedsiębiorstwo działało jako Rejon Dróg Publicznych w Poddębicach. Przez lata ewoluowaliśmy, przekształcając się i rozwijając, aż do osiągnięcia formy spółki pracowniczej w 2009 roku. Jesteśmy dumni z naszego ponad 50-letniego doświadczenia, które pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w budowie, przebudowie, modernizacji i rozbudowie dróg, co stanowi fundament naszej działalności. Nasze usługi obejmują także bieżące utrzymanie i remonty nawierzchni jezdni i chodników, zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Produkcja wysokiej jakości mieszanek mineralno-asfaltowych dla wszystkich kategorii ruchu to kolejny filar naszej oferty, a nasze specjalistyczne sprzęty drogowe i transportowe są zawsze gotowe do działania.

Jesteśmy pionierami w naszym regionie – jako pierwsze przedsiębiorstwo w powiecie poddębickim zdobyliśmy certyfikat ISO 9001:2000, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości usług. Nasze laboratorium zakładowe czuwa nad każdym etapem produkcji, a zmodernizowana w 2005 roku Wytwórnia Mas Bitumicznych MADRO Kraków z cyfrową kontrolą procesów jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Zdobyliśmy również tytuł "GAZELI BIZNESU" przyznany przez "PULS BIZNESU" w 2006 roku, co potwierdza naszą dynamiczną pozycję na rynku i solidność w działaniu. Nasza firma jest znana z innowacyjności – wykorzystujemy najnowsze technologie, aby nasze drogi były bezpieczne, trwałe i estetyczne.

Z dumą patrzymy na nasze mosty, przepusty i nawierzchnie bitumiczne, które są świadectwem naszej ciężkiej pracy i zaangażowania. Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój, jakość i innowacyjność, a nasze usługi laboratoryjne, badanie gruntów i podbudowy z kruszyw łamanych to tylko niektóre z działań, które pozwalają nam utrzymać konkurencyjną przewagę.

Pod przewodnictwem Pana Jacka Stasiaka, naszego Prezesa Zarządu i głównego udziałowca od 2017 roku, nieustannie dążymy do doskonałości. Nasze przedsiębiorstwo jest synonimem solidności i zaufania, które budujemy każdego dnia, realizując projekty drogowe na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Sokolów Podlaski
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik bazy sprzętowo-transportowej

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 300-4 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa sprzętu drogowego, zamawianie części, nadzorowanie i koordynacja pracy kierowców.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Doświadczenie w dziedzinie mechaniki pojazdowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 300 - 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mielcu