Czy to Twoja firma?

Transbanderas Krzysztof Ferdyn praca

Bytom
Transport drogowy towarów
Transbanderas Krzysztof Ferdyn najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Bytom
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Transbanderas Krzysztof Ferdyn

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Transbanderas Krzysztof Ferdyn

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Transbanderas Krzysztof Ferdyn - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy-dyspozytor

    Transbanderas Krzysztof Ferdyn
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Planowanie usług transportowych na terenie UE, rozliczanie dokumentacji, prace biurowe, realizacja zleceń transportowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, obsługa komputera, konieczna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bytomiu