ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. sp. k.

Czy to Twoja firma?

ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. sp. k. praca

Bielsko-Biała

Firma ALBIS BIURO BUDOWLANE jest jednym z największych biur projektowych w Bielsku-Białej.

Dzięki zatrudnianiu zespołu utalentowanych inżynierów rozwój firmy trwa nieprzerwanie od 25 lat.

Główne obszary działalności to:

  • projektowanie wielobranżowe obiektów kubaturowych (hale, magazyny, hotele, centra handlowe itp.)

  • projektowanie obiektów mostowych,

  • projektowanie zabezpieczeń i stabilizacji osuwisk,

  • projektowanie wzmocnień konstrukcji stalowych oraz żelbetowych,

  • wykonywanie ekspertyz.

ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. sp. k.

Siedziba główna

Praca ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. sp. k. - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta - branża konstrukcyjna

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Ze względu na rozwój firmy oraz udział w kolejnych projektach inwestycyjnych poszukujemy do naszego zespołu ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko Asystenta Projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej - dział modelowania BIM elementów żelbetowych prefabrykowanych

      Zakres obowiązków

      • modelowanie konstrukcji w Tekla Structures,
      • detalowanie żelbetu i stali w 3D,
      • wykonywanie rysunków konstrukcyjnych 2D,
      • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych,
      • praca w zespołach projektowych.

      Wymagania

      • ukończone studia inżynierskie na kierunku Budownictwo,
      • bardzo dobra obsługa programów: AUTODESK AUTOCAD oraz MS Office,
      • sprawna obsługa programów: ROBOT STRUCTURAL ANALYSIS,
      • mile widziana obsługa programów: TEKLA STRUCTURES,
      • język angielski na poziomie średniozaawansowanym,
      • komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy,
      • zaangażowanie oraz chęć nauki i rozwoju.

      Oferujemy

      • możliwość pracy zdalnej,
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontraktu B2B / umowy zlecenia,
      • wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem oraz umiejętnościami,
      • elastyczne godziny pracy,
      • pracę w zespole doświadczonych inżynierów,
      • możliwość uzyskania uprawnień projektowych,
      • szkolenia branżowe finansowane przez firmę.

Pracodawcy w Bielsku-Białej