Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLECZWART W WARTKOWICACH praca

Wartkowice
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLECZWART W WARTKOWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport hr / kadry

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLECZWART W WARTKOWICACH

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLECZWART W WARTKOWICACH

  • Magazynier

    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLECZWART W WARTKOWICACH
    • Wartkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLECZWART W WARTKOWICACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLECZWART W WARTKOWICACH - oferty archiwalne

  • Palacz

    • Zakres obowiązków

      Obsługa pieca C. O.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Uprawnienia do obsługi kotłów C.O.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent do spraw kadr i płac

    • umowa na zastępstwo
    • 3 420 zł / mies.

      Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Znajomość prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 420 PLN

Pracodawcy w Wartkowicach