Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Hilton Foods opinie
Czy to Twoja firma?
Hilton Foods – jest to wiodąca firma w Europie zajmująca się konfekcjonowaniem, porcjowaniem oraz pakowaniem świeżej żywności. W związku z rozwojem i wprowadzeniem nowej linii produktów, poszukuje pracowników, którzy są odpowiedzialni, gotowi na wyzwania zawodowe oraz pragnący rozwijać swoje umiejętności w czołowej firmie sektora FMCG.
Zainteresowani? Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu produkcyjnego w Tychach.
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Hilton Foods (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Hilton Foods z miejscowości Tychy. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie Hilton Foods (4)
4
Na podstawie 38 ocen z Google.
![]()
Michał Modliński
Bardzo mili ludzie,dostęp do toalety i kawki za 1,4zł. Sprawnie i szybko rozladunek opanowany 👍
Dodano: 2 tygodnie temu
![]()
M S
Super Firma !!! Bardzo Mili Ludzie. Zeby wszystkie firmy tak pracowały ja ta to świat byłby piekny. Zaladunek 33p 15min 5 min dokumenty i odjazd. 👌👌👌..
Dodano: 5 miesięcy temu
![]()
akomodacja pol
Mimo awizacji na 6tą rano, pozwolili wjechać dzień wcześniej, po 9h zrzucili nas wciąż przed czasem, choć to zależy czego potrzebują szybciej. Łazienka przy ochronie (blokuję się zamek). Przy ochronie widoczne na zdjęciu dania gotowe: - z ważnością do 2 dni po 1zł, - z ważnością ponad 2 dni po 3zł. Ochrona chętnie podgrzewa w mikrofali jak ktoś chce. Kawa po 1zł.
Dodano: rok temu
![]()
Robert
W miarę szybki rozładunek, za dokumentami w moim przypadku czekałem prawie 2h. Można się pauzować na terenie firmy, jest tylko toaleta bez prysznica i cztery automaty (z tego 3 z jedzeniem).
Dodano: rok temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 11.04.2025
Hilton Foods w opinii klientów i współpracowników
Klienci firmy Hilton Foods cenią sobie szybką i sprawna obsługę. Wielokrotnie podkreślają życzliwość i profesjonalizm personelu, co jest ważnym atutem dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie. Współpracownicy zauważają, że nawet poza zaplanowanymi godzinami pracy, proces rozładunku przebiega szybko i efektywnie, co może świadczyć o elastycznym podejściu firmy do potrzeb zarówno pracowników, jak i partnerów biznesowych. Dodatkowym udogodnieniem dla kierowców jest możliwość odpoczynku na terenie firmy w wyznaczonych do tego celu miejscach, chociaż istnieje jeszcze pole do poprawy w zakresie infrastruktury socjalnej (np. brak pryszniców). Z przekazanych opinii wynika, że pracy w Hilton Foods może towarzyszyć poczucie docenienia i możliwość pracy w przyjaznym środowisku, co z pewnością jest atrakcyjne dla przyszłych pracowników. Obszary do poprawy, takie jak czas oczekiwania na dokumenty czy ograniczone udogodnienia socjalne, są potencjalnym polem do rozwoju, które może zostać wykorzystane, aby jeszcze bardziej podnieść standard pracy w organizacji.
Opinie Hilton Foods - kandydaci i pracownicy
Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, Hilton Foods jawi się jako pracodawca, który oferuje swoim pracownikom różnorodne benefity, choć niektórzy byli pracownicy wskazują również obszary wymagające poprawy.
Pozytywne aspekty- Wśród benefitów wyróżniają się m.in. karty MultiSport, programy emerytalne (PPE), dofinansowanie do nauki języków obcych oraz opieka psychologa.
- Pracownicy doceniają również dodatkowe świadczenia okolicznościowe, takie jak paczki świąteczne z mięsem oraz bony Sodexo.
- Z pozytywnych wypowiedzi wynika, że firma kiedyś cieszyła się dobrą atmosferą pracy, nastawieniem na pracowników oraz możliwością rozwoju i awansu.
Hilton Foods to firma, która ma w swojej ofercie różne benefity dla pracowników i która była kiedyś postrzegana jako miejsce z dobrą atmosferą i możliwościami rozwoju. Niemniej jednak, z zebranych opinii wynika potrzeba dokonania zmian w podejściu do zarządzania oraz usprawnienia procesów pracy, aby poprawić relacje między pracodawcą a pracownikami i przywrócić wcześniejsze standardy. Z perspektywy obecnych i byłych pracowników, firma ma potencjał do ponownego uzyskania reputacji pozytywnie kojarzonego pracodawcy.
Powyższa treść (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie.
Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach.
Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść.
Opisywana firma (tutaj: Hilton Foods) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę edytować profil").
Data aktualizacji: 18.03.2024
Dane firmowe i kontaktowe Hilton Foods
- Pełna nazwa
- HILTON FOODS LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Adres rejestrowy
- Strefowa 31 43-100 M. Tychy
- NIP
- 6772242930
- REGON
- 356759670
- KRS
- 0000175476
- Forma prawna
- spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 03.10.2003
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Przetwórstwo przemysłowe
- 10.11.Z Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu
- 10.12.Z Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu
- 10.20.Z Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków
- 10.85.Z Wytwarzanie gotowych posiłków i dań
- 10.89.Z Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana
Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
- 46.32.Z Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa
- 46.38.Z Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki
- 47.22.Z Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Transport i gospodarka magazynowa
- 49.41.Z Transport drogowy towarów
Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca
- 82.92.Z Działalność związana z pakowaniem
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS