Czy to Twoja firma?

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ praca

Ciepłowody
Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

  • Pracownik socjalny

    OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
    • Ciepłowody
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Praca OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      a)praca socjalna,
      b)dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń,
      c)udzielanie informacji, wskazówek i pomocy w zakresie rozwiązywania spraw życiowych osobom, które dzięki tej pomocy będą zdolne samodzielnie rozwiązywać problemy będące przyczyną trudnej sytuacji życiowej; skutecznie posługiwanie się przepisami prawa w realizacji tych zadań,
      d)pomoc w uzyskaniu dla osób będących w trudnej sytuacji życiowej poradnictwa dotyczącego możliwości rozwiązywania problemów i udzielania pomocy przez właściwe instytucje państwowe, samorządowe i organizacje pozarządowe oraz wspieranie w uzyskiwaniu pomocy,
      e)udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej,
      f)pobudzanie społecznej aktyw

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 07:00 15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną