Czy to Twoja firma?

NDS Firma Handlowa Dorota Dobrzańska praca

Bielsko-Biała

Od ponad trzech dekad, NDS - KAUKAS POLAND z dumą tworzy i dostarcza wyjątkowe dywany, które zdobią domy i biura naszych klientów w Polsce oraz poza jej granicami. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku w malowniczym Bielsku-Białej, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy pisać rozdziały naszej firmowej sagi.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów tekstylnych, a nasze dywany importowane z Belgii, Bułgarii, Turcji oraz Indii są synonimem jakości i stylu. Nasze kolekcje, takie jak RUMBA, LOTUS, MANGO, LILIUM, LAPIS, zostały stworzone z myślą o różnorodnych gustach i potrzebach naszych klientów, oferując im szeroką paletę wzorów i kolorów.

Jesteśmy dumni, że jako główny dostawca dywanów dla wielu sieci handlowych w Polsce, zdobyliśmy zaufanie i lojalność naszych odbiorców. Nasze produkty przekraczają granice, docierając do Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii oraz Rosji, co świadczy o naszej silnej pozycji na rynku międzynarodowym.

Innowacyjność jest dla nas kluczowa – wykorzystujemy zaawansowane technologie, takie jak Heat-Set Frise Carving Relief i Heat-Set Carving Relief, które nadają naszym dywanom z polipropylenu wyjątkową głębię i trójwymiarowość. Dzięki technologii tkania wielopoziomowego, nasze dywany akrylowe wyróżniają się niezwykłą teksturą i trwałością.

W NDS - KAUKAS POLAND wierzymy, że sukces leży w detalu i zaangażowaniu. Każdy dywan, który opuszcza naszą fabrykę, jest świadectwem naszej dbałości o jakość i estetykę. Zapraszamy do świata NDS - KAUKAS POLAND, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy dywan opowiada własną historię.

NDS Firma Handlowa Dorota Dobrzańska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy NDS Firma Handlowa Dorota Dobrzańska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NDS Firma Handlowa Dorota Dobrzańska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NDS Firma Handlowa Dorota Dobrzańska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
NDS Firma Handlowa Dorota Dobrzańska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Sucha Beskidzka
  2. Hajnówka
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca NDS Firma Handlowa Dorota Dobrzańska - oferty archiwalne

  • MAGAZYNIER Z PRAWEM JAZDY KAT. B - HURTOWNIA DYWANÓW CZ-DZ

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • bieżąca obsługa magazynu
      • przygotowywanie wysyłek według zleceń
      • przyjmowanie dostaw
      • przygotowanie dokumentów wysyłkowych

      Wymagania

      • sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
      • doświadczenie na podobnym stanowisku
      • prawo jazdy kat. B
      • chęć podjęcia długofalowej współpracy

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
      • stabilne, terminowo wypłacane wynagrodzenie
      • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pracodawcy w Bielsku-Białej