Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
Edycja i utrzymanie podstawowego profilu jest darmowe.
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Kra opinie
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Kra (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Kra. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewl... (4)
3.5
Na podstawie 71 ocen z Google.
![]()
Renata Szlachetka
Z pełnym przekonaniem i wdzięcznością polecam Miejskie Centrum Opieki przy ul. Wielickiej-Oddział Paliatywny . To miejsce, w którym medycyna spotyka się z człowieczeństwem, a profesjonalizm idzie w parze z ciepłem i empatią. Moje szczególne podziękowania kieruję do Pani dr Sylwii Orkisz — za jej ogromne zaangażowanie, życzliwość i pełne troski podejście do Cioci Krysi. Dziękuję również wszystkim pozostałym lekarzom, pielęgniarkom, opiekunkom,rehabilitantom oraz całemu personelowi oddziału. Każdy...
Dodano: 7 miesięcy temu
![]()
Gosia Gosia
Czysto, schludnie. Bliska osoba po udarach, z początkiem Alzheimera i przypadłościami związanymi z podeszłym wiekiem spędziła tu swoje ostatnie 3 miesiące życia. Dziękuję pracownikom z 1. piętra budynku 3 za dobrą opiekę, empatię i szczere rozmowy
Dodano: 6 miesięcy temu
![]()
Katarzyna Madejewska
Oddział opieki paliatywnej na najwyższym poziomie. Ogromnie dziękuję całemu personelowi za troskę i ciepło w ostatniej drodze przy najblizszej mi osobie.
Dodano: 6 miesięcy temu
![]()
Marta Mrozowska
A ja mam tam Ciocie.Trafila do MCO po covidzie i udarze.Jest osobą,dobrze wychowana ale bardzo wymagajaca.Jest tam dwa lata.Doszla do siebie I chodzi .Ma skończone 98 lat.W 2020 złamała nogę.Nikt nie chciał pomóc.Wydalam 70.000 na leczenie.Ciocia przebywała pol roku w ekskluzywnym pensjonacie rehabilitacyjnym .W niecały rok po tym zakladano jej stenty u J.Pawla .Dostała udaru a na diagnostyce udarowej sprezentowano jej covid.Skonczyla w MSW .Tam po miesiącu cudowna socjalna,Pani Kasia poradziła...
Dodano: 11 miesięcy temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.12.2025
Dane firmowe i kontaktowe - Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewl...
Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.