Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 IM. JANINY PORAZIŃSKIEJ W KRAKOWIE opinie i informacje

Kraków
W WaszaEdukacja.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zlokalizowanej w Koziegłowach przy ul. Piłsudskiego 11/30, skupiamy się na świadczeniu usług edukacyjnych dostępnych za pośrednictwem naszej platformy internetowej. Naszą misją jest dostarczanie treści edukacyjnych, które są nie tylko odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników, ale również stale udoskonalane na podstawie analizy danych.

W trosce o bezpieczeństwo naszych użytkowników, nie udostępniamy danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym. Działalność WaszaEdukacja.pl koncentruje się na zwiększaniu bezpieczeństwa usług, które oferujemy, oraz na finansowaniu naszej bieżącej działalności i rozwoju poprzez prezentowanie treści marketingowych, które są starannie dopasowane do oczekiwań i potrzeb naszych użytkowników.

Nasza platforma edukacyjna jest miejscem, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Wierzymy, że dostęp do wysokiej jakości edukacji powinien być prosty i bezpieczny – dlatego też ciągle pracujemy nad udoskonalaniem WaszaEdukacja.pl, by sprostać tym oczekiwaniom.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (1)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

Brak oceny

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Nauczyciel

Brak kontaktu

Dodano: 1 miesiąc temu

Opinie pracowników o firmie SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 IM. JANINY PORAZIŃSKIEJ W... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 IM. JANINY PORAZIŃSKIEJ W KRAKOWIE? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 IM. JANINY PORAZIŃSKIEJ W... (2)

2.5

Na podstawie 44 oceny z Google.

Antoni Koziol

Antoni Koziol

Chodziłem do tej szkoły. Rozpierdol był niezły wraz z moimi ziomkami dostaliśmy łącznie 155 uwag wciągu 3 lat. Wkurwiałem nauczycieli jak nikt inny, mieli mnie za demona. Cieszyli się że odszedłem do innej szkoły. Pewnego razu wypierdolilem szafkę z butami na ziemię, Woźna się mocno wkurwiła. Były jeszcze inne zajebiste momenty ale nie chce mi się pisać.

Dodano: 2 tygodnie temu

Julix _00

Julix _00

Jako absolwentka tej szkoły, muszę przyznać, że niestety przemoc w tej szkole była (nie wiem, czy nadal jest) spotykana. Tłumaczę to tym, że jeszcze w młodym wieku trudno zrozumieć, co się robi. Przynajmniej takie mam odczucie. Obecnie jestem w 3. klasie liceum i, choć poziom nauczania nie jest zbyt wymagający, to i tak z łatwością się tam dostałam. Wyniki, które uzyskałam z egzaminu ósmoklasisty, mnie zadowalają, chociaż jeszcze wtedy zbytnio nie przykładałam uwagi do samorozwoju. Szczerze mówiąc, wszystko zależy od chęci danej osoby, np. moi znajomi z tej szkoły osiągnęli wysokie wyniki na egzaminie i dostali się do swoich wymarzonych szkół ponadpodstawowych. Nie wiem, jak jest teraz, ale smutne jest to, że ostatnio nie miałam możliwości odwiedzenia tej szkoły, bo nie zostałam tu mile przyjęta :( Podsumowując, ta szkoła była dobrym wyborem dla mnie. Dobrze wspominam te czasy. PS. Chciałabym jeszcze pozdrowić Panią Pytel, to bliska ideału nauczycielka polskiego, Panią Sroczyńską, Panią Wiatr (niestety jej już nie ma), jak i Panią Gardzisz. Wszystkie te Panie sprawiały/sprawiają, że ta szkoła była lub nadal jest po prostu lepsza

Dodano: 6 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

Opinie o pracodawcach w Krakowie