CUT Service

Czy to Twoja firma?

CUT Service praca

Bielsko-Biała

Firma CUT Service  jest dystrybutorem maszyn z obszaru wyposażenia krojowni niemieckiej marki Bullmer.

Od początku działalności firmy zajmujemy się działem krojowni. Z sukcesem wdrażamy automatyczne linie krojcze w Polsce oraz na świecie. Dzięki wielu instalacjom maszyn, w bardzo zróżnicowanych branżach, wykonanych przez naszą firmę oraz poznaniu różnych typów materiałów i dostosowaniu optymalnych parametrów pod ich lagowanie i cięcie, mamy wiedzę, którą wykorzystujemy w swojej własnej krojowni usługowej.

Historia firmy zaczęła się od optymalizacji produkcji działów krojczych naszych klientów, nadszedł ten dzień, w którym poza doradztwem technicznym w doborze maszyn, instalacją oraz serwisem, postawiliśmy na swoją krojownię. Dodatkowo dzięki zastosowaniu najlepszych na rynku programów CAD, możemy z szablonów tekturowych przygotować w pełni zoptymalizowane układy kroju, które pozwalają na znaczą redukcję odpadu przy zachowaniu najwyższej wydajności oraz jakości wykrojonych elementów.

CUT Service najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy CUT Service

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CUT Service

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CUT Service

Siedziba główna

CUT Service poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CUT Service
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Łódź
  5. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CUT Service - oferty archiwalne

  • Operator maszyn - Krojczy

    CUT Service
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn do cięcia wielowarstwowego typu cutter
      • obsługa lagowarki
      • transport materiałów z magazynu na krojownie
      • umiejętność swobodnego poruszania się w środowisku Windows
      • zdolności manualne

      Wymagania

      • motywacja do pracy i zaangażowanie
      • dobra organizacja pracy własnej
      • umiejętności pracy w zespole
      • sumienność

      Mile widziane:

      • zainteresowanie maszynami przemysłowymi i mechaniką

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • możliwość rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Bielsku-Białej