Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE NR 39 POD TOPOLAMI praca

Warszawa
PRZEDSZKOLE NR 39 POD TOPOLAMI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PRZEDSZKOLE NR 39 POD TOPOLAMI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE NR 39 POD TOPOLAMI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSZKOLE NR 39 POD TOPOLAMI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSZKOLE NR 39 POD TOPOLAMI - oferty archiwalne

  • Intendent/kierownik gospodarczy

    PRZEDSZKOLE NR 39 POD TOPOLAMI
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      PROWADZENIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z ZAMÓWIENIAMI, OBSŁUGĄ TECHNICZNĄ BUDYNKU, BIEŻĄCYCH SPRAW KADROWYCH, NADZORU NAD PRACOWNIKAMI OBSŁUGI. PRACA PRZY KOMPUTERZE KONIECZNA JEST ZNAJOMOŚĆ MIN. PROGRAMU WORD, EXEL. Osoba zajmująca to stanowisko będzie również wprowadzała dane do SIO, GUSu i prowadziła dziennik pism przychodzących i wychodzących.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe, ekonomiczne, znajomość HCCP, Komunikatywna znajomość języka polskiego. PROWADZENIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z ZAMÓWIENIAMI, OBSŁUGĄ TECHNICZNĄ BUDYNKU, BIEŻĄCYCH SPRAW KADROWYCH, NADZORU NAD PRACOWNIKAMI OBSŁUGI. PRACA PRZY KOMPUTERZE KONIECZNA JEST ZNAJOMOŚĆ MIN. PROGRAMU WORD, EXEL. Osoba zajmująca to stanowisko będzie również wprowadzała dane do SIO, GUSu i prowadziła dziennik pism przychodzących i wychodzących. Zgłoszenia: ul. Dorycka 1, Warszawa, tel. 508 661 186,e-mail: erogala@edu.um.warszawa.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 925 PLN
      • Opis wynagrodzenia: premia 385 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego i języka angielskiego

    • Warszawa
    • pełny etat

      praca z dziecmi wieku 3-4 lata, prowadzenie zajęć, pomoc w czynnościach samoobsługowych, prowadzenie zebrań, konsultacji, prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami prawa, udział w szkoleniach i zebraniach rady pedagogicznej, komunikowanie się z rodzicami w sposób ustalony w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe, pedagogika spec. wychowanie przedszkolne, zdolności manualne, komunikatywna znajomość języka polskiego. praca z dziecmi wieku 3-4 lata, prowadzenie zajęć, pomoc w czynnościach samoobsługowych, prowadzenie zebrań, konsultacji, prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami prawa, udział w szkoleniach i zebraniach rady pedagogicznej, komunikowanie się z rodzicami w sposób ustalony w przedszkolu. Zgłoszenia: ul. Dorycka 1, Warszawa, tel. 508 661 186,e-mail: erogala@edu.um.warszawa.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 424 PLN
      • Opis wynagrodzenia: NAUCZYCIEL POCZĄTKUJĄCY 3424ZŁ, NAUCZYCIEL MIANOWANY 3500ZŁ
  • Woźna oddziałowa

    • Warszawa

      dbanie o porządek sal, podawane posiłków, pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi, wychodzenie z nauczycielem i dziećmi na spacery, do ogrodu i na wycieczki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie ogólnokształcące. Dobry kontakt z dziećmi. Komunikatywna znajomość języka polskiego. dbanie o porządek sal, podawane posiłków, pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi, wychodzenie z nauczycielem i dziećmi na spacery, do ogrodu i na wycieczki. Zgłoszenia: ul. Dorycka 1, Warszawa, tel. 508 661 186,e-mail: erogala@edu.um.warszawa.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 650 PLN
      • Opis wynagrodzenia: premia 530 zł

Pracodawcy w Warszawie