Czy to Twoja firma?

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W RYBNIKU praca

Rybnik
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W RYBNIKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W RYBNIKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W RYBNIKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W RYBNIKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W RYBNIKU - oferty archiwalne

  • Instruktor terapii zajęciowej

    POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W RYBNIKU
    • Rybnik
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagane kwalifikacje w stosunku do kandydatów do pracy: ukończona policealna szkoła o specjalności terapeuty zajęciowego lub wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika specjalna, specjalność oligofrenopedagogika lub pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie, lub wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe na kierunku pedagogika specjalna, specjalność oligofrenopedagogika lub pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie lub studia wyższe na dowolnym kierunku i kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki, praca socjalna i opiekuńczo-wychowawcza. Charakterystyka pracy: terapia zajęciowa, praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty po wcześniejszym umówieniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne
      • Uprawnienia: uprawnienia oligofrenopedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku