Czy to Twoja firma?

BRYK -POL Bryk Grzegorz praca

Dzikowiec
roboty budowlane
BRYK -POL Bryk Grzegorz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy BRYK -POL Bryk Grzegorz

Praca alert - powiadomienia

Praca BRYK -POL Bryk Grzegorz

  • Mechanik

    BRYK -POL Bryk Grzegorz
    • Dzikowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BRYK -POL Bryk Grzegorz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BRYK -POL Bryk Grzegorz - oferty archiwalne

  • Robotnik drogowy

    • Dzikowiec
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy robotach ziemnych, koszenie pasa drogowego. Po okresie próbnym umowa na czas określony.Miejsce wykonywania pracy:powiat kolbuszowski i tarnobrzeski.Wyjazd z siedziby pracodawcy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Chęci do pracy, mile widziane prawo jazdy B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dzikowcu