Czy to Twoja firma?

POMATICS sp. z o.o. praca

Żuromin

Jesteśmy POMATICS Sp. z o.o., innowacyjnym producentem tworzyw sztucznych z serca Żuromina, dedykowanym przemysłowi samochodowemu. Nasza misja to nieustanne dążenie do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania.

Z dumą dysponujemy czterema zaawansowanymi liniami produkcyjnymi, wyposażonymi w wytłaczarki dwuślimakowe, które pozwalają nam na produkcję do 45 ton granulatu dziennie. To dzięki nim jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom i utrzymać ciągłość dostaw dla naszych klientów.

Nasze tworzywa sztuczne to więcej niż materiał – to kluczowy komponent, który znajduje zastosowanie w pojazdach renomowanych marek takich jak Kia i Hyundai. To świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu oraz zaufaniu, jakim obdarzają nas globalni gracze w branży motoryzacyjnej.

W POMATICS Sp. z o.o. łączymy pasję do innowacji z dbałością o jakość. Każdy granulat wychodzący z naszych linii produkcyjnych jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania i profesjonalizmu. Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej historii czy wartości, które nas kierują, możemy zapewnić, że każdy dzień pracy to krok naprzód w dążeniu do doskonałości.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszych produktów, które są wynikiem zaangażowania, wiedzy i doświadczenia zespołu POMATICS Sp. z o.o. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla przemysłu samochodowego.

POMATICS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna badania i rozwój motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy POMATICS Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca POMATICS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POMATICS Sp. z o.o.

Siedziba główna w Żurominie

POMATICS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
POMATICS Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Zuromin
  3. Bielsko-Biała
  4. Łódź
  5. Lublin
  6. Mława
  7. Ostróda

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POMATICS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Żuromin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy obsłudze linii produkcyjnej oraz pakowaniu materiałów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żurominie