Czy to Twoja firma?

WAWEL S.A. praca

Dobczyce

Witajcie w świecie WAWEL SA, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a pasja do słodyczy jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Nasza historia sięga czasów przedwojennych, kiedy to nasze przedsiębiorstwo cukiernicze zaczęło tworzyć słodkie dzieła sztuki. Dziś, jako jedna z najstarszych firm produkujących słodycze w Polsce, z dumą zatrudniamy około 1000 pracowników, którzy codziennie wkładają serce w tworzenie naszych wyjątkowych produktów.

Nasza oferta to bogactwo smaków i aromatów, które zaspokoją każdego miłośnika słodyczy. Od miniczekolady Danusia, przez czekoladki nadziewane Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, po ręcznie produkowane karmelki Fistaszkowe i Orzeźwiające - każdy produkt jest wyrazem naszej miłości do cukiernictwa. Nie zapominamy również o innowacyjności, wykorzystując nowoczesne technologie i maszyny, aby nasze wyroby były nie tylko smaczne, ale i bezpieczne. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów ISO 9001, HACCP, IFS Food, BRC oraz Rainforest Alliance i RSPO, które są potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów.

WAWEL SA to więcej niż słodycze. To firma, która od lat buduje silną pozycję na rynku krajowym, a nasze wyroby cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Jako ukochana marka Polaków, rozumiemy potrzebę pozytywnego wpływania na świat, dlatego nasza misja to tworzenie naturalnych i innowacyjnych słodyczy dostępnych na co dzień. Idea dobroczynności jest głęboko zakorzeniona w naszych wartościach, co znajduje odzwierciedlenie w działalności Fundacji "WAWEL z Rodziną", gdzie angażujemy się w społeczne i charytatywne działania.

Nasza przewaga konkurencyjna to wieloletnia tradycja i doświadczenie, które łączymy z nowoczesnością. Jesteśmy dumni, że głównym akcjonariuszem naszej firmy jest Hosta International AG, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi partnerzy.

Zapraszamy Was do odkrywania naszej historii, smakowania naszych produktów i bycia częścią społeczności WAWEL SA, gdzie każdy dzień jest słodszy. Razem tworzymy przyszłość pełną smaku i radości!

WAWEL S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł magazyn inżynieria / technologia / technika praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy WAWEL S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WAWEL S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WAWEL S.A.

Siedziba główna

WAWEL S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
WAWEL S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Myślenice
  4. Katowice
  5. Gliwice
  6. Wrocław
  7. Bochnia
  8. Wieliczka
  9. Cieszyn
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WAWEL S.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    WAWEL S.A.
    • Dobczyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace związane z procesem produkcji słodyczy.

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka sanepidowska
      • Inne wymagania: pożądane wykształcenie techniczne oraz mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    WAWEL S.A.
    • Dobczyce

      kompletowanie towaru wg zamówień klientów, rozładunkek i załadunek towaru w magazynach wysokiego składowania, bieżąca obsługa operacji magazynowych, dbałość o stany magazynowe, utrzymanie czystości i porządku.

      Wymagania

      • Uprawnienia: operator wózków widłowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Pracownik produkcji - pomocnik

    WAWEL S.A.
    • Dobczyce

      realizacja prac pomocniczych w procesie produkcji słodyczy WAWEL. Praca w systemie trzyzmianowym. Istnieje możliwość podjęcia pracy w ramach umowy o pracę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Dobczycach