Czy to Twoja firma?

TRUCK-GUM Waldemar Olkowicz praca

Stojadła
Firma EUROMASTER OLKOWICZ należy do europejskiej sieci specjalistycznych serwisów zajmujących się oponami oraz usługami mechanicznymi (wymiana olejów, naprawa hamulców, geometria, klimatyzacja, akumulatory, diagnostyka).
Firma oferuje ciekawą, pełna wyzwań pracę , możliwości rozwoju zawodowego - profesjonalne szkolenia, adekwatne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.
TRUCK-GUM Waldemar Olkowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia

Oferty pracy TRUCK-GUM Waldemar Olkowicz

Praca alert - powiadomienia

Praca TRUCK-GUM Waldemar Olkowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik przemysłowy/ Ślusarz maszynowy!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Mechanik samochodowy

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana
  • Blacharz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa

TRUCK-GUM Waldemar Olkowicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TRUCK-GUM Waldemar Olkowicz - oferty archiwalne

  • Wulkanizator - serwisant pojazdów ciężarowych i osobowych

    TRUCK-GUM Waldemar Olkowicz
    • Stojadła
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż/ demontaż opon ciężarowych i osobowych. Przyuczenie do naprawy opon ciężarowych i osobowych, nacinania, wyważani kół.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: umiejętność komunikacji
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia Praca w godz. 8-16, 10-18.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik pojazdów osobowych

    • Stojadła

      Naprawy techniczne pojazdów osobowych, wymiana opon, doradztwo techniczne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Znajomość branży motoryzacyjnej. Obsługa testera diagnostycznego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 5500 brutto+ premia Praca w godz. 8-16, 10-18.

Pracodawcy w Stojadłach