Grupa Żywiec S.A.

Czy to Twoja firma?

Grupa Żywiec S.A. praca

Żywiec

Jesteśmy jednym z czołowych producentów piwa w Polsce posiadającym najszersze portfolio 13 styli piwnych, 12 marek i ponad 40 produktów. Marką flagową firmy jest Żywiec – jedno z najpopularniejszych polskich piw eksportowych, sprzedawane za granicą w ponad 30 krajach. Do najsilniejszych marek spółki należą też: Heineken, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie (Polska centralna), Leżajsk (południowo-wschodnia) i Specjal (północna), Brackie.

Nasze piwo warzone jest w pięciu browarach, tj. w Warce, Elblągu, Leżajsku oraz Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu i Browarze Zamkowym Cieszyn. Jesteśmy powiązani z Grupą HEINEKEN. Grupa Żywiec jest jedyną spółką spośród producentów piwa w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie zadebiutowała w 1991 roku.

Grupa Żywiec S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł media / pr / reklama / marketing księgowość / ekonomia

Oferty pracy Grupa Żywiec S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa Żywiec S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grupa Żywiec S.A.

Siedziba główna

Grupa Żywiec S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Żywiec
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Kraków
  5. Bielsko-Biała
  6. Kęty
  7. Wrocław
  8. Lublin
  9. Legnica
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Grupa Żywiec S.A. - oferty archiwalne

  • Operator w Dziale Mediów

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Prowadzenie, kontrola i bieżąca obsługa instalacji energetycznych w Browarze, w tym: maszynowni chłodniczej, stacji uzdatniania wody, sprężonego powietrza, pary technologicznej, odzysku CO2 i instalacji pomocniczych;
      • Nadzorowanie i utrzymanie, stanu technicznego urządzeń i instalacji;
      • Uczestnictwo w opracowywaniu harmonogramów przeglądów i remontów dla maszyn, instalacji i urządzeń;
      • Realizacja harmonogramów przeglądów i remontów dla maszyn, instalacji i urządzeń;
      • Nadzorowanie i kontrolowanie jakości mediów, materiałów pomocniczych i surowców do ich wytwarzania;
      • Zabezpieczenie ciągłości dostaw pary wodnej, sprężonego powietrza, chłodu, wody, CO2;
      • Bezpośredni nadzór nad firmami zewnętrznymi wykonującymi pracę na podległym obszarze;
      • Uczestnictwo w działaniach zwiększających efektywność procesów.

      Wymagania

      • Wykształcenia min. średniego technicznego, kierunkowego;
      • Doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z eksploatacją urządzeń energetycznych mile widziane;
      • Dyspozycyjności (praca w trybie czterobrygadowym);
      • Umiejętności pracy w zespole;
      • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
      • Umiejętności obsługi komputera: MS Office;
      • Wiedzy technicznej i technologicznej w obszarze mediów energetycznych;
      • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych;
      • Uprawnień energetycznych na stanowisku E i D Grupy I, II, III (mile widziane).

      Oferujemy

      • Deputat piwny

      • Wczasy pod gruszą

      • Kafeteria MyBenefit

      • Opieka medyczna

      • Ubezpieczenie na życie

      • Pracowniczy program emerytalny

      • Szkolenia i działania rozwojowe

      • Program Moje Ż

      • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia

Pracodawcy w Żywcu