Czy to Twoja firma?

Transjanbud Jan Trela, Małgorzata Trela s.c. praca

Mielec

Od ponad dekady jesteśmy dumnym przedstawicielem branży transportowej, z głębokimi korzeniami w malowniczym Mielcu, sercu województwa podkarpackiego. Nasza przygoda zaczęła się 21 października 2005 roku, kiedy to Transjanbud s.c. Jan Trela, Małgorzata Trela wyruszył w swoją pierwszą podróż, by sprostać potrzebom transportowym naszych klientów.

Z biegiem lat rozszerzyliśmy naszą ofertę, aby obejmowała nie tylko usługi transportowe, ale także prace ziemne, remonty, wykończenia i wiele innych. Specjalizujemy się w zadaniach wymagających szczególnej uwagi, takich jak oczyszczanie wnętrz cystern, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań.

Choć nie możemy się pochwalić misją czy zdefiniowanymi wartościami w tradycyjnym sensie, nasze codzienne działania są odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w jakość pracy i zadowolenie klienta. Każde zlecenie, od rekultywacji gleb po malowanie pomieszczeń, jest dla nas okazją do wykazania się profesjonalizmem i solidnością, które są nieodłącznymi elementami naszej codziennej pracy.

W Transjanbud s.c. rozumiemy, że świat wciąż się zmienia i wymaga od nas elastyczności oraz ciągłego rozwoju. Dlatego też nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług, aby sprostać oczekiwaniom rynku i potrzebom naszych klientów. Nasze doświadczenie jest naszą wizytówką, a satysfakcja klientów – najlepszą rekomendacją.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają niezawodnego partnera w branży transportowej i budowlanej. Z Transjanbud s.c. możesz być pewien, że Twoje zlecenie zostanie wykonane z największą starannością i profesjonalizmem. Razem możemy osiągnąć więcej!

Transjanbud Jan Trela, Małgorzata Trela s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Transjanbud Jan Trela, Małgorzata Trela s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Transjanbud Jan Trela, Małgorzata Trela s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Transjanbud Jan Trela, Małgorzata Trela s.c.

Siedziba główna

Transjanbud Jan Trela, Małgorzata Trela s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Transjanbud Jan Trela, Małgorzata Trela s.c. - oferty archiwalne

  • Operator koparki jednonaczyniowej kl. iii

    Transjanbud Jan Trela, Małgorzata Trela s.c.
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Operator koparki jednonaczyniowej kl. III
      praca na terenie Mielca i okolic Mielca

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. III
      • Inne wymagania: doświadczenie, uprawnienia na koparkę jednonaczyniową kl. III

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik budowlany

    • Mielec
    • 3 500-4 500 zł / mies.

      Prace budowlane na terenie powiatu.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Brak wymagań dot. wykształcenia, doświadczenienie w zawodzie, chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN

Pracodawcy w Mielcu