Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR SPÓŁKA JAWNA praca

Brzeźnica
ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b

    ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR SPÓŁKA JAWNA
    • Brzeźnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -ZAŁADUNEK
      -TRANSPORT WĘDLIN I MIĘSA (WOJ. PODKARPACKIE)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną