Czy to Twoja firma?

Orientalne Klimaty Emrah Karaduman praca

Ząbkowice Śląskie
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Orientalne Klimaty Emrah Karaduman najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Orientalne Klimaty Emrah Karaduman

Praca alert - powiadomienia

Praca Orientalne Klimaty Emrah Karaduman

  • Kierowca/sprzedawca

    Orientalne Klimaty Emrah Karaduman
    • Ząbkowice Śląskie
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Orientalne Klimaty Emrah Karaduman poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Orientalne Klimaty Emrah Karaduman - oferty archiwalne

  • Sprzedawca/magazynier/kawiarnia

    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż, obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych, czytników kart, terminali płatniczych*, KOMUNIKATYWNOŚĆ
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w handlu dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 09:00 -17:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ząbkowicach Śląskich