Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe WAF ANETA ŻUREK I MAREK SADOWSKI spółka cywilna praca

Dąbrowa Górnicza
Produkcja wyrobów piekarskich i ciastkarskich
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe WAF ANETA ŻUREK I MAREK SADOWSKI spółka cywilna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe WAF ANETA ŻUREK I MAREK SADOWSKI spółka cywilna

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe WAF ANETA ŻUREK I MAREK SADOWSKI spółka cywilna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe WAF ANETA ŻUREK I MAREK SADOWSKI spółka cywilna - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji wyrobów cukierniczych

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe WAF ANETA ŻUREK I MAREK SADOWSKI spółka cywilna
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych, przygotowywanie surowców, wypiek wafli, pakowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: pracodawca zainteresowany jest również zatrudnieniem obywateli Ukrainy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: kwota brutto + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej