Czy to Twoja firma?

NU-MED Centrum Diagnostyki I Terapii Onkologicznej Zamość sp. z o.o. praca

Zamość

W sercu malowniczego Zamościa znajduje się miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z troską o zdrowie – NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej. Jesteśmy ośrodkiem, który z pasją podchodzi do wyzwań, jakie stawia przed nami onkologia. Nasze usługi obejmują szeroki zakres leczenia onkologicznego, od poradni specjalistycznych, przez wielodyscyplinarne konsylia, aż po leczenie szpitalne i ambulatoryjne. Z dumą możemy powiedzieć, że nasz oddział radioterapii jest wyposażony w nowoczesne technologie, które wspierają nas w walce z chorobą.

W NU-MED rozumiemy, jak ważna jest kompleksowość opieki, dlatego oferujemy bezpłatne świadczenia dzięki umowie z NFZ. Nasz profesjonalizm i wysoki poziom usług są doceniane przez pacjentów, co jest dla nas największym wyróżnieniem. Dbamy o to, aby każdy czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo, dlatego nasze pokoje pacjentów są wyposażone w węzeł sanitarny i klimatyzację, a dla osób przybywających z daleka zapewniamy hotel.

Jesteśmy zespołem, który każdego dnia stawia na profesjonalizm i empatię. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie naszych pacjentów. Nasza obsługa pacjentów to nie tylko udzielanie informacji i rejestracja wizyt, ale przede wszystkim wsparcie na każdym etapie diagnostyki i leczenia.

W NU-MED wierzymy, że nasza kompleksowa oferta leczenia onkologicznego oraz zaangażowanie i profesjonalizm personelu stanowią naszą przewagę konkurencyjną. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze centrum było synonimem najwyższej jakości opieki onkologicznej. Zapraszamy do NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu – miejsca, gdzie zdrowie i dobro pacjenta są najważniejsze.

NU-MED Centrum Diagnostyki I Terapii Onkologicznej Zamość sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy NU-MED Centrum Diagnostyki I Terapii Onkologicznej Zamość sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NU-MED Centrum Diagnostyki I Terapii Onkologicznej Zamość sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Deklaracji Celnych

    SGS Global Business Services Sp. z o.o.
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa NU-MED Centrum Diagnostyki I Terapii Onkologicznej Zamość sp. z o.o.

NU-MED GRUPA S. A. CENTRUM RADIOTERAPII I ONKOLOGII

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej - Katowice

Specjalistyczny Szpital Onkologiczny - Tomaszów Mazowiecki

NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość Sp. z o.o.

Praca NU-MED Centrum Diagnostyki I Terapii Onkologicznej Zamość sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sekretarka

    NU-MED Centrum Diagnostyki I Terapii Onkologicznej Zamość sp. z o.o.
    • Zamość
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa sekretariatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracyjne
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi urządzeń biurowych, umiejętność obsługi komputera , komunikatywność
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość przepisów ISO 9001 i doświadczenie na danym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zamościu