Opinie pracowników o firmie Hotel Metropolitan sp. z o.o. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Jak wygląda praca w firmie Hotel Metropolitan sp. z o.o. w Kraków? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.

Opinie o firmie Hotel Metropolitan sp. z o.o. (5)

4.6

Na podstawie 796 ocen z Google.

Ola Fil

Ola Fil

Hotel Metropolitan to naprawdę doskonały wybór! 🏨 Świetna lokalizacja – blisko wszystkiego, co warto zobaczyć. Pracownicy są bardzo pomocni i uprzejmi, a śniadania smaczne i różnorodne, serwowane w przyjemnej atmosferze. Pokoje przestronne, czyste i dobrze wyposażone, z wygodnymi łóżkami, w których można się porządnie wyspać. Łazienka również bez zarzutu – czysta i zadbana. Nie ma się do czego przyczepić, a przy tym cena jest naprawdę przystępna. Zdecydowanie polecam! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dodano: tydzień temu

Mariusz “DrN” Dereń

Mariusz “DrN” Dereń

Hotel fajny, pokoje bardzo przyjemne i zadbane. Do pokoju nie mam zastrzeżeń. Obsługa mogła by być milsza i pomocniejsza (jedna z Panów ). Jedyny duży minus za oznaczenie pokojów/wind. Jest ono tragiczne, hotel jest na jednym piętrze ze sporą ilością korytarzy na których nie ma dobrych oznaczeń aby łatwo trafić do wind czy restauracji. Ogólnie ok

Dodano: miesiąc temu

O Lex

O Lex

Niepozorny hotel przy Rzeszowskim Rynku :D Pokój: bardzo ładny (świetnie dobrane kolory), czysty oraz przestronny!!!! :D Duże wygodne łóżko. Klimatyzacja działa bez zarzutu. Byliśmy zaskoczeni jakością. Jedynie co przeszkadzało to badzo intensywny "hotelowy" słodkawy zapach unoszacy sie w pokoju (dla kogoś kto jest nadwrażliwy na zapachy bedzie to bardzo męczące). Łazienka: duża, czysta kabina, spory blat umożliwiający komfortowe korzystanie z przyborów kosmetycznych, wielkie lustro. Wszystko na plus. Śniadania: lokal w którym serwują śniadania normalnie onieśmiela wystrojem! Cóż za kunszt ;D Gdzie nie spojrzysz tam coś ciekawego. Fajny klimacik na początek dnia. Jedzenie świeże, jednym słowem bylo wszystko co potrzebne :D Polecamy ten hotel !!! Widzieliśmy ściankę sław, które również wybrały ten hotel na nocleg - dodatkowa rekomendacja ;D

Dodano: 2 miesiące temu

Rafal Wolny

Rafal Wolny

Pokój rezerwowałem telefonicznie – na miejscu okazało się, że nikt nic o tym nie wie. Ostatecznie pokój był dostępny, ale warunki mocno rozczarowujące. Przede wszystkim zimno – w pierwszym pokoju temperatura wynosiła 18°C, bez możliwości dogrzania. Przy próbie zmiany pokoju usłyszeliśmy od recepcjonistki, że „każdy ma inne odczucie zimna”, a sama dodała, że jej to odpowiada, bo lubi chłód. Po naszej uwadze, że trudno wyobrazić sobie nocleg w takich warunkach, otrzymaliśmy pokój wewnętrzny – faktycznie cieplejszy, ale tylko do 20°C z widokiem na ruchome schody i wejście do Biedronki (po informacji że widok będzie gorszy). Na plus można wskazać lokalizację i czystość, ale całość psuje podejście obsługi i brak komfortu termicznego. Szczerze – nie polecam.

Dodano: 2 miesiące temu

Waldemar Topolski

Waldemar Topolski

Pokoje przestronne, czyste. Obsługa miła i kompetentna. Śniadania smaczne z dużym wyborem dań. Bardzo blisko rynku. Polecam.

Dodano: miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.11.2025

Dane firmowe i kontaktowe Hotel Metropolitan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Pełna nazwa
HOTEL METROPOLITAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Berka Joselewicza 19 31-031 Kraków
NIP
6762420040
REGON
121212398
KRS
0001053953
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
01.09.2023
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.78.Z Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania

Dane finansowe

Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS

Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 28.10.2024