Delorme House Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Delorme House sp. z o.o. praca

Wrocław

Domy Delorme to domy krążynowe w konstrukcji stalowej o nowoczesnym designie i przy zastosowaniu najnowszych technologii. Nasza praca jest naszą pasją, dzięki czemu projekty realizujemy z ogromnym zapałem i zaangażowaniem.

Delorme House Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Delorme House Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Delorme House Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Delorme House Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Delorme House Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży na rynek Niemiecki. Producent Domów. Wrocław. Od zaraz.

    • 6 850-15 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Producent innowacyjnych domów całorocznych, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

      Pracownik działu handlowego/ Handlowiec/ Specjalista ds. sprzedaży tylko z językiem Niemieckim.

      Jesteś optymistą, masz duży entuzjazm, poczucie humoru, zapraszamy Cię do naszego zespołu :)

      Zakres obowiązków

      • realizacja strategii sprzedażowej firmy,
      • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
      • przygotowywanie umów handlowych,· prowadzenie negocjacji handlowych,
      • obsługę telefoniczną i e-mailową klientów,
      • doradztwo techniczne,
      • monitorowanie wszystkich etapów umowy z klientem,
      • aktywne poszukiwanie klienta,
      • raportowanie wyników sprzedaży,

      Wymagania

      • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
      • samodzielność w działaniu i w organizacji pracy,
      • motywacja do osiągnięcia wysokich wyników sprzedaży,
      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
      • znajomość obsługi komputera,

      Oferujemy

      • pracę wśród młodego zespołu ludzi, do której przychodzi się z przyjemnością,
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B
      • rozwój zawodowy w stabilnej firmie o wieloletnim doświadczeniu,
      • wynagrodzenie stałe i motywacyjny system prowizyjny,
      • pakiet szkoleń produktowych i podnoszących kwalifikacje,
      • niezbędne narzędzia pracy,
      • wsparcie we wdrożeniu w stanowisko pracy.
      • 5000,00 -15000,00 zł /msc.

Pracodawcy w Wrocławiu