Opinie pracowników o firmie Piekarnia Drożdżyk s.c. Grzegorz i Stanisława Pielesiak (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Jak wygląda praca w firmie Piekarnia Drożdżyk s.c. Grzegorz i Stanisława Pielesiak? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.

Opinie o firmie Piekarnia Drożdżyk s.c. Grzegorz i Stanisława Piel... (5)

4.5

Na podstawie 59 ocen z Google.

Shiro

Shiro

Nie byłam ale fajna miejscowość

Dodano: 5 miesięcy temu

Lilithiia

Lilithiia

uwielbiam. moj ulubiony chleb. polecam

Dodano: 5 miesięcy temu

Marta Popłonikowska

Marta Popłonikowska

Pyszne wypieki. Słodkości wyśmienite.

Dodano: 7 miesięcy temu

Sylwester kkkkkkk

Sylwester kkkkkkk

Za dużego wyboru to raczej nie ma... Choć chleb smaczny...

Dodano: rok temu

Agnieszka Jabłońska-Kubiak

Agnieszka Jabłońska-Kubiak

Tak swojsko jak dawniej Niech tak zostanie :)

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.06.2026

Dane firmowe i kontaktowe - Piekarnia Drożdżyk s.c. Grzegorz i Stanisława Piel...

Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.