Firmę Querko wyróżnia połączenie pasji do budownictwa z wieloletnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w energooszczędnym budownictwie szkieletowym, a nasze całoroczne domy drewniane powstają z najwyższej jakości materiałów, takich jak płyty konstrukcyjno-izolacyjne Steico oraz drewno C24. Dbamy o każdy etap realizacji projektu – od jego modyfikacji, przez budowę fundamentów i szkieletu, po oddanie gotowego budynku w stanie deweloperskim.Kierujemy naszą ofertę zarówno do osób prywatnych, szukających przytulnego miejsca do życia, jak i do klientów komercyjnych zainteresowanych budową obiektów wypoczynkowych. Nasze realizacje są przemyślane i dostosowane do potrzeb klientów, dzięki czemu szybko można spełnić marzenia o własnym, przytulnym domu.Zarówno na etapie projektowania, jak i budowy, stawiamy na indywidualne podejście, co pozwala na dostosowanie każdego detalu do oczekiwań klientów. Oferujemy różne warianty realizacji, w tym opcję Surowy+, gdzie dom oddawany jest z posadzką betonową oraz z pełnymi instalacjami hydraulicznymi i elektrycznymi.Siedziba naszej firmy znajduje się w Kościerzynie, skąd realizujemy projekty w całej Polsce. Przez lata zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą elastyczność, jakość wykonania oraz profesjonalizm. Dzięki temu możemy zapewnić, że współpraca z atrakcyjnym terminarzem i dbałością o każdy szczegół to nasza codzienność.W Querko wierzymy, że każdy projekt to nie tylko budowa, ale również współtworzenie wymarzonej przestrzeni dla naszych klientów. Dlatego zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Z nami budowa okaże się nie tylko przedsięwzięciem, ale też przyjemnym doświadczeniem.

Opinie pracowników o firmie QUERKO SZYMON ŚLIWICKI, DAWID WAJER sp.j. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Jak wygląda praca w firmie QUERKO SZYMON ŚLIWICKI, DAWID WAJER sp.j. w Łubiana? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.

Opinie o firmie QUERKO SZYMON ŚLIWICKI, DAWID WAJER sp.j. (5)

4.9

Na podstawie 27 ocen z Google.

pskiba02

pskiba02

Z ogromną przyjemnością wystawiam najwyższą rekomendację firmie Querko, która zrealizowała dla mnie budowę domu szkieletowego. Od samego początku współpracy mogłem liczyć na pełen profesjonalizm, życzliwość i przede wszystkim indywidualne podejście (szczególne znaczenie miało to przy opracowaniu indywidualnego projektu). Prace przebiegały sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Firma zadbała o każdy detal – od prac projektowych przez precyzyjne wykonanie konstrukcji, aż po wykończenie na najwyższym poziomie. Widać było, że zespół składa się z prawdziwych fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy i podchodzą do niej z pasją. To, co szczególnie mnie urzekło, to brak jakichkolwiek problemów czy opóźnień – wszystko przebiegło bezstresowo i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jakość użytych materiałów oraz dbałość o estetykę i trwałość budynku całkowicie sprostały moim oczekiwaniom. Jeśli ktoś szuka firmy, która oferuje nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale również świetny kontakt z klientem i pełne zaangażowanie na każdym etapie budowy, to Querko jest najlepszym możliwym wyborem. Z czystym sumieniem polecam! Pozdrawiam, Piotr Skiba

Dodano: 2 miesiące temu

Adam Kocbuch

Adam Kocbuch

Fachowcy przez duże F! Doskonale funkcjonująca firma, jeden współwłaściciel odpowiada za przygotowanie oferty, pokazanie rozwiązań, realizacji i nadzór od strony formalno-prawnej a drugi tym czasem przez cały czas wraz przesympatyczną grupą Majstrów uwija się w pocie czoła na budowie. Indywidualny projekt kilkukrotnie modyfikowany na moje życzenie powstał dosłownie z dnia na dzień. Prace przebiegły bez najmniejszych zastrzeżeń w czasie krótszym niż zapisy umowy. Dom przekazano w stanie deweloperskim. Pół roku po realizacji uszkodzilem elewację, naprawę przeprowadzono bezpłatnie co było bardzo miłym zaskoczeniem. Oby tak dalej Panowie, przywracacie wiarę, że nie wszyscy fachowcy wyjechali z tego kraju 😉 Dziękuję i polecam gorąco!

Dodano: miesiąc temu

Alex “Mellsii” A

Alex “Mellsii” A

Firma realizowała dla mnie projekt indywidualny. Zadanie na każdym kroku było trudne, wykonanie projektu na bardzo waskiej działce w otoczeniu domów, później stawianie domu gdzie dostęp do działki był tylko z jednej strony, ograniczony drzewami. To wszystko okazało się nie być żadnym problemem. Jest to jedyna firma która podjęła się tego zadania. Kontakt z panami jest bardzo dobry, można ustalić wspólnie każdy najmniejszy szczegół. Panowie również potrafią dobrze doradzić. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej inwestycji. Realizacja w bardzo szybkim terminie, dużo przed końcem umownego czasu. Traciłam nadzieję na to, że kiedyś ten domek powstanie, ale znalazłam firmę Querko a dla nich chyba nie możliwe nie istnieje! Domek stoi! Spełnili moje marzenie ❤️

Dodano: miesiąc temu

Piotr Labuda

Piotr Labuda

Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z firmą Querko, która wybudował mi dom 2021r. Muszę przyznać, że to była świetna decyzja! Pan Szymon na samym początku dokładnie wyjaśnił wszystkie etapy budowy oraz materiały z jakich będzie budowany dom. Firma Querko jest elastyczna jeśli chodzi o wprowadzanie własnych pomysłów do projektu. Ekipa była super komunikatywna i profesjonalna, zawsze cierpliwa :) oraz gotowa odpowiedzieć na moje pytania. Proces budowy przebiegał sprawnie pod okiem samego właściciela firmy pana Szymona. Jakość wykonania naprawdę mnie zaskoczyła – wszystko wygląda dokładnie tak, jak sobie to wyobrażałem. Cieszę się, że trafiłem na Querko i mogę ich serdecznie polecić każdemu, kto myśli o budowie. Dzięki za wszystko!

Dodano: 5 miesięcy temu

Ostatni Raz

Ostatni Raz

Firmę Querko zdecydowanie mogę polecić każdemu, kto ma obawy o jakość wykonanych robót. Wykonanie na najwyższym poziomie z najlepszych materiałów - każda, nawet mała belka byla ostemplowana i atestowana. Z właścicielami firmy można się po ludzku dogadać i ustalić wiele szczegółów oraz dodatkowe prace, wszystko w miłej i rzeczowej atmosferze. Podwykonawcy bardzo profesjonalni, jako inwestorzy spaliśmy spokojnie i nie martwiliśmy się o jakość wykonanych prac. Polecamy z całego serducha, Adam i Maksymiliana.

Dodano: miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.03.2025

Dane firmowe i kontaktowe QUERKO SZYMON ŚLIWICKI, DAWID WAJER sp.j.

Pełna nazwa
QUERKO SZYMON ŚLIWICKI, DAWID WAJER SPÓŁKA JAWNA
Adres rejestrowy
Miodowa 9 83-407 Łubiana
NIP
5911713664
REGON
520022298
KRS
0000923255
Forma prawna
spółka jawna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
23.09.2021
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.13.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 23.04.2024