DPIdea  Dariusz Kuchnowski  Tomasz Ferek s.c.

Czy to Twoja firma?

DPIdea Dariusz Kuchnowski Tomasz Ferek s.c. praca

Gdynia

DPIdea jest firmą działającą w branży Badań Nieniszczących, Wzorcowania Urządzeń, oraz Bezpieczeństwa składającą się z ambitnego i doświadczonego zespołu o ponad 10-cio letnim stażu na polskim rynku.

Technologie, urządzenia i materiały przez nas oferowane spełniają najwyższe standardy branżowe, będąc zarazem przyjaznymi dla środowiska naturalnego.

DPIdea Dariusz Kuchnowski Tomasz Ferek s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy DPIdea Dariusz Kuchnowski Tomasz Ferek s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DPIdea Dariusz Kuchnowski Tomasz Ferek s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DPIdea Dariusz Kuchnowski Tomasz Ferek s.c.

Siedziba główna w Gdynii

Praca DPIdea Dariusz Kuchnowski Tomasz Ferek s.c. - oferty archiwalne

  • Doradca techniczno-handlowy

    DPIdea Dariusz Kuchnowski Tomasz Ferek s.c.
    • Pomorskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy i stale powiększające się grono klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca techniczno-handlowy.

      Osoba na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo techniczne w zakresie oferowanego przez DPIdea asortymentu oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu wsparcia klienta przed sprzedażowego i po sprzedażowego.

      Zakres obowiązków

      • Prezentowanie technologii, urządzeń, materiałów z danego wyspecjalizowanego obszaru

      • Doradztwo techniczne wyspecjalizowane w danym obszarze
      • Poszukiwanie nowych relacji biznesowych w danym obszarze
      • Utrzymywanie dotychczasowych relacji biznesowych z klientami
      • Aktywne uczestnictwo w targach i konferencjach
      • Raportowanie postępu w ramach prowadzonych prac

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej lub chęć rozpoczęcia nowej kariery zawodowej bazując na zdobytej w życiu wiedzy technicznej
      • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
      • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami
      • Otwartość, pomysłowość, samodzielność i konsekwencja w działaniu
      • Prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Pakiet szkoleń technicznych z danego obszaru
      • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus atrakcyjna prowizja – doceniamy pracę)
      • Premie roczne, pakiety medyczne, bonusy
      • Możliwość rozwoju: udział w szkoleniach, seminariach, targach/konferencjach krajowych oraz zagranicznych
      • Narzędzia pracy: samochód wraz z kartą flotową, karta firmowa, laptop, telefon, wsparcie osób doświadczonych, biuro wraz z infrastrukturą w siedzibie firmy w Gdyni
      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Pracę w firmie otwartej na nowe ciekawe pomysły
      • Pracę w systemie godzin ruchomych w zależności od potrzeb i prowadzonych projektów

Pracodawcy w Gdyni