Spedman Global Logistics Spółka z o.o.

Czy to Twoja firma?

Spedman Global Logistics Spółka z o.o. praca

Gdynia

Jesteśmy częścią skandynawskiej grupy Spedman Global Logistics. Wraz z ekspertami z biur Spedman w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Litwie, Łotwie, Czechach, Chorwacji, Słowenii i Austrii specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze frachtu morskiego, lotniczego i drogowego.

Na polskim rynku usług spedycyjnych działamy od 1989 roku.

Działamy zgodnie z hasłem „Great people, great service”.

Spedman Global Logistics Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Spedman Global Logistics Spółka z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spedman Global Logistics Spółka z o.o.

  • Administration Assistant

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Spedytor Lotniczy

    • Warszawa
    Dodana

Mapa Spedman Global Logistics Spółka z o.o.

Siedziba główna w Gdynii

Spedman Global Logistics Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spedman Global Logistics Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Agent / Agentka celna

    • Gdynia

      Twój zakres obowiązków

      • Wykonywanie odpraw celnych zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami
      • Dokładne prowadzenie dokumentacji związanej z odprawami celnych
      • Współpraca z zespołem w celu efektywnego realizowania zadań
      • Zapewnienie terminowego i rzetelnego procesu odpraw celnych
      • Archiwizacja dokumentów zgodnie z wymaganiami firmy

      Nasze wymagania

      • Minimum roczne doświadczenie w obszarze odprawy celnej na stanowisku agenta celnego, w tym posiadanie wpisu na listę agentów celnych
      • Znajomość oprogramowania Winsad oraz systemów portowych
      • Bardzo dobra znajomość przepisów związanych z obsługą celną
      • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole oraz elastyczność w pracy pod presją czasu
      • Dokładność w pracy z dokumentacją
      • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
      • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
      • Prawo jazdy kat. B

      To oferujemy

      • Szansa na rozwój w renomowanej firmie o globalnym zasięgu
      • Wyzwania i możliwość ciągłego doskonalenia w obszarze odprawy celnej
      • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
      • Nowoczesne narzędzia pracy i profesjonalne wsparcie
      • Dostęp do Karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz innych benefitów
      • Możliwość uczestnictwa w programie emerytalnym (PPK) i ubezpieczeniu grupowym

Pracodawcy w Gdyni