Opinie pracowników o firmie Kebab Porosły (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Jak wygląda praca w firmie Kebab Porosły? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.

Opinie o firmie Kebab Porosły (5)

4.7

Na podstawie 89 ocen z Google.

Joanna S

Joanna S

Bardzo smaczne jedzenie i świetna atmosfera. Obsługa uprzejma, uśmiechnięta i pomocna. Wszystko świeże i przepyszne — zdecydowanie polecam 😍

Dodano: 9 miesięcy temu

Łukasz

Łukasz

Mój ulubiony kebab. Zawsze starannie zrobione jedzonko. obsługa pierwsza klasa. Oby tak dalej!!!

Dodano: 3 miesiące temu

Maciej Młotkowski

Maciej Młotkowski

Bardzo smaczne, Gastrotortilla solidna porcja faktycznie bylem giga glodny da rade pod korek, mozna zadzwonic i zamówic odebrac, bardzo symatyczne dziewczyny, Tortilla starannie zawinieta w folie alu Jaknajbardziej okay.

Dodano: 3 miesiące temu

Fanguu

Fanguu

Srednia ocena firmy nie jest przypadkowa. Kilkanascie zamowien w okresie ostatniego roku, bez uwag. Szczegolnie gdy kebab w bulce, nie jest w bulce od hamburgera. Mieso chyba typowe z kuli, mimo to jako calosc jest smaczne.

Dodano: rok temu

Julita Butkiewicz

Julita Butkiewicz

Kebab smaczny, świeża bułeczka z sezamem i warzywa. Sos andaluzyjski bardzo dobry, łagodnego nie polecam. Ogólnie warto tam zajrzeć.

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.06.2026

Dane firmowe i kontaktowe Kebab Porosły

Pełna nazwa
PG Piotr Grodzki
Adres rejestrowy
NIP
9661801635
REGON
526208578
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
02.09.2023
Zawieszenie wykonywania indywidualnej działalności
01.04.2026
Status indywidualnej działalności gospodarczej
ZAWIESZONY
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 01.06.2026