Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
CIEPŁO - JAWOR sp. z o.o. opinie
Czy to Twoja firma?
Ciepło-Jawor sp. z o.o. działa na rynku dostarczania ciepła w mieście Jawor, koncentrując się na modernizacji oraz efektywności energetycznej systemu ciepłowniczego. Spółka jest odpowiedzialna za przygotowywanie dokumentacji technicznej dla inwestycji, takich jak modernizacja sieci ciepłowniczej, co ma na celu podniesienie jakości usług oraz optymalizację dostaw ciepła dla mieszkańców. W najbliższym czasie na ulicy Jasnej prowadzone będą prace przygotowawcze do wymiany uszkodzonych odcinków sieci ciepłowniczej. Spółka podejmuje działania, by zminimalizować czas wstrzymania dostaw ciepła, informując mieszkańców o planowanych przerwach w dostawie ciepła. Wstrzymanie dostaw dla c.w.u. i c.o. planowane jest w konkretne dni, co jest częścią starania się o jak najszybsze przywrócenie ciepła. Ciepło-Jawor stawia na jakość obsługi klienta, oferując szereg usług, jak możliwość zgłaszania awarii czy przystąpienie do sieci. Spółka regularnie aktualizuje informacje w zakresie taryf ciepła oraz przygotowuje formularze dla klientów, co ułatwia korzystanie z oferowanych usług. Działania spółki są również skierowane na poprawę efektywności energetycznej, co potwierdzają roczne raporty dotyczące wskaźnika efektywności energetycznej. Ciepło-Jawor systematycznie dąży do osiągnięcia efektywnego energetycznie systemu ciepłowniczego, co przekłada się na zrównoważony rozwój lokalnej infrastruktury. W każdych podejmowanych działaniach, spółka kieruje się troską o mieszkańców Jawora, starając się zapewnić niezawodną i efektywną dostawę ciepła, co jest kluczowe dla komfortu życia w regionie.
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie CIEPŁO - JAWOR sp. z o.o. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie CIEPŁO - JAWOR sp. z o.o. z miejscowości Jawor. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie CIEPŁO - JAWOR sp. z o.o. (4)
4
Na podstawie 8 ocen z Google.
![]()
Jerzy Bugaj
Dodano: rok temu
![]()
Bartek n
Dodano: 2 lata temu
![]()
Alan Kordala
Dodano: 2 lata temu
![]()
Rafał Sambor
Dodano: 3 lata temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.03.2025
Dane firmowe i kontaktowe "CIEPŁO - JAWOR" sp. z o.o.
- Pełna nazwa
- "CIEPŁO - JAWOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Adres rejestrowy
- Stanisława Moniuszki 2A 59-400 Jawor
- NIP
- 6951396354
- REGON
- 390763879
- KRS
- 0000189855
- Forma prawna
- spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 03.02.2004
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Profil działalności - kody PKD
Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych
- 35.30.Z Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych
Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości
- 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca
- 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS