PPUH "ITAX" Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

PPUH ITAX sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się jednym z liderów w branży opakowań w Bydgoszczy. Nasza historia rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to nasze przedsiębiorcze dążenia skupiały się na przetwarzaniu tworzywa ITAMIDU. Z czasem, nasza elastyczność i zdolność do adaptacji pozwoliły nam na zmianę kierunku działalności w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku. Przełomowym momentem była zmiana branży w latach 90-tych, kiedy to zdecydowaliśmy się na handel papierem i tekturą. To był krok, który zdefiniował naszą przyszłość.

W Itax, naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, które spełniają i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasza oferta jest szeroka i różnorodna – od tektury falistej i litej, przez papiery pakowe i celulozowe, aż po folie i pianki. Dbamy o to, by każdy produkt, który opuszcza nasze magazyny, był synonimem doskonałości i niezawodności.

Jesteśmy firmą, która nie tylko sprzedaje, ale również doradza i wspiera. Nasza dewiza to zadowolenie klientów, co osiągamy dzięki stałemu podnoszeniu jakości usług. Rozumiemy, że sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem, dlatego zawsze staramy się być o krok przed oczekiwaniami rynku, oferując innowacyjne rozwiązania i elastyczność w dostawach.

Nasza międzynarodowa obecność świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Jesteśmy dumni, że nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu różnych sektorach i przemysłach, co potwierdza ich uniwersalność i wysoką jakość.

W Itax wiemy, że świat nie stoi w miejscu, a my wraz z nim. Dlatego nieustannie poszukujemy nowych możliwości, aby nasze produkty były nie tylko praktyczne, ale i innowacyjne. Nasze doświadczenie w branży opakowań pozwala nam na ciągłe doskonalenie i rozwijanie naszej oferty, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć opakowania, które nie tylko chronią, ale i inspirują.

PPUH "ITAX" Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PPUH "ITAX" Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPUH "ITAX" Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPUH "ITAX" Sp. z o.o.

Siedziba główna w Bydgoszczy

Praca PPUH "ITAX" Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik magazyniera

    • Bydgoszcz
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      • Pomoc przy przyjmowaniu i wydawaniu towaru z magazynu
      • Pomoc w załadunku i rozładunku towarów z samochodów oraz przy sortowaniu towarów w magazynie
      • Obsługa wózka widłowego zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa
      • Przygotowywanie towarów do wysyłki, w tym dokładne etykietowanie i pakowanie
      • Sprawdzanie stanu towarów przy odbiorze i przekazywanie informacji o ewentualnych uszkodzeniach
      • Dbanie o porządek w magazynie, w tym wykonywanie prac porządkowych w magazynie i na terenie zakładu,
      • Wykonywanie innych prac magazynowych powierzonych przez przełożonego

      Wymagania

      • Uprawnienia UDT na wózki widłowe z wymianą butli gazowej,
      • Prawo jazdy kat B
      • Motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność w pracy z innymi pracownikami
      • Dobra kondycja fizyczna (brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej)
      • Wysoka kultura osobista oraz dbałość o czystość i porządek na miejscu pracy
      • Odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i dbałość o bezpieczeństwo w magazynie

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin ½ etatu w oparciu o umowę zlecenie,
      • Pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży
      • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonej pracy
      • Bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy (dogodny dojazd komunikacją miejską zarówno tramwajową i autobusową)

Pracodawcy w Bydgoszczy