Czy to Twoja firma?

Projektowanie i Optymalizacja Nowoczesnych Alternatywnych Rozwiązań Technicznych PIONART praca

Zabrze
Projektowanie i Optymalizacja Nowoczesnych Alternatywnych Rozwiązań Technicznych PIONART najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Projektowanie i Optymalizacja Nowoczesnych Alternatywnych Rozwiązań Technicznych PIONART

Praca alert - powiadomienia

Praca Projektowanie i Optymalizacja Nowoczesnych Alternatywnych Rozwiązań Technicznych PIONART

  • Spawacz

    Projektowanie i Optymalizacja Nowoczesnych Alternatywnych Rozwiązań Technicznych PIONART
    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Projektowanie i Optymalizacja Nowoczesnych Alternatywnych Rozwiązań Technicznych PIONART - oferty archiwalne

  • Spawacz

    • Zabrze
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Zawody: Spawacz (wymagany staż - lata: 1)
      • Inne wymagania: p,
        Wymagane: Uprawnienia spawalnicze oraz doświadczenie w spawaniu. Umiejętność/doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym, doświadczenie w spawaniu (pożądane Mig, Mag), INNE: Dbanie o jakość produktu. Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość szybkiego awansu płacowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Zabrzu