Czy to Twoja firma?

SAMYA Marcin Koralewski praca

Gdańsk
SAMYA Marcin Koralewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SAMYA Marcin Koralewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAMYA Marcin Koralewski

Praca SAMYA Marcin Koralewski - oferty archiwalne

  • Opiekunka w żłobku

    SAMYA Marcin Koralewski
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: pomysłowość, energiczność, odpowiedzialność. Doświadczenie w opiece nad dzieckiem.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje stałe zatrudnienie, zgrany zespół, możliwość dodatkowych szkoleń, kartę MultiSport, dodatki świąteczne i okolicznościowe.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku