Opinie pracowników o firmie IMPERIAL HOUSE MARCIN KIZIOREK (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie IMPERIAL HOUSE MARCIN KIZIOREK z miejscowości Pławno. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.

Opinie o firmie IMPERIAL HOUSE MARCIN KIZIOREK (5)

4.7

Na podstawie 70 ocen z Google.

Magdalena

Magdalena

Biuro jak najbardziej godne polecenia! Pani Paulina i Pan Marcin są przesympatycznymi ludźmi z wysoką kulturą osobistą i wielkim zaangażowaniem w to co robią. Dzięki ich pomocy transakcja zakupu mieszkania przebiegła szybko, bezstresowo i w miłej atmosferze. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie :)

Dodano: 2 miesiące temu

Monika Biedziak

Monika Biedziak

Polecamy serdecznie! Pan Michał poprowadził nas przez cały proces zakupu nieruchomości. Profejsonalizm, uśmiech, cierpliwość - to właśnie dzięki temu nasza szalona decyzja zakończyła się sukcesem w zaledwie 2 miesiące.

Dodano: 2 miesiące temu

Piotr Żurek

Piotr Żurek

Po pięciu latach mieszkania w domu zakupionym za pośrednictwem Imperial House przyszedł czas na kilka gorzkich słów z mojej strony. Początkowo wszystko wyglądało dobrze i obiecująco, jednak po realizacji całej procedury związanej z zakupem nieruchomości przyszedł czas na rozczarowania. Za każdym razem gdy w domu wychodziły jakieś niedociągnięcia i usterki zmagaliśmy się z dużym problemem dotyczącym zainteresowania dewelopera który przecież udzielił nam kilku letniej gwarancji na zakupioną nieruchomość w stanie deweloperskim. Wymienię tutaj kilka przykładów które mocno wpłynęły na moją opinię: 1.Na jednej ze ścian wewnątrz domu pojawiły się znaczne pęknięcia, na opinie dewelepera w tej sprawie czekaliśmy miesiącami aby na końcu usłyszeć że nie jest to przedmiotem gwarancji i jeśli chcemy aby te pęknięcia były chociażby zaszpachlowane to musimy to zrobić na własny koszt. 2. W trakcie jesiennych wiatrów zerwało się opierzenie z jednego z kominów na domu co poskutkowało uszkodzeniem dachu samochodu, który stał na podjeździe. Tutaj też deweloper nie wykazał zainteresowania gdyż jak to uznał miały tutaj wpływ czynniki zewnętrzne. W mojej opinii jednak opierzenie to element narażony na silne podmuchy wiatru co świadczy o tym że powinno ono być umocowane solidnie - niekoniecznie na kilka wkrętów umiejscowionych losowo na blaszanym elemencie. 3. Wielokrotne zgłoszenia dotyczące odparzającego się tynku we wnękach okiennych zaleczono szpachlą, która w dalszym ciągu się odparza. 4. Pęknięcia na tynku na elewacji - zupełny brak interwencji ze strony dewelopera. 5. Okienko do wentylatora w łazience na piętrze nie podłączone do komina wentylacyjnego tylko na strych. 6. Był obiecany kaloryfer w łazience na piętrze - o ten też nie mogliśmy się doprosić wobec czego zamontowaliśmy swój na własny koszt. 7. Notorycznie zapadająca się kostka brukowa położona przed domem, po kilku prośbach zjawiła się ekipa która rzekomo dokonała poprawek ale kostka zapada się do dziś. Podsumowując deweloper jak większość w tej branży działający w myśl maksymy: Skoro już kupiłeś to o resztę martw się sam.

Dodano: 5 miesięcy temu

marta chudyszewicz

marta chudyszewicz

Serdecznie polecam współpracę z Panem Marcinem Kiziorkiem z biura nieruchomości Imperial House. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że cały proces sprzedaży/kupna nieruchomości przebiega niezwykle sprawnie. Pan Marcin świetnie zna rynek, potrafi doradzić w każdej sytuacji i dba o każdy szczegół transakcji. Dzięki jego pomocy wszystko odbyło się bez stresu i na najwyższym poziomie. Dziękuję za wsparcie i z pewnością wrócę w przyszłości!

Dodano: rok temu

Aleksandra Pietrzak

Aleksandra Pietrzak

Dzięki wspaniałym osobom z biura Imperial House mamy juz swój wymarzony dom i sprzedaliśmy stary. Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, duża pomóc i odciążenie dla tych którzy mają mało czasu. Wspaniała współpraca! Bardzo dziękuję Panu Marcinowi oraz niezastąpionej Pani Paulinie za pomoc w realizacji marzeń. Jeśli ktoś chce powierzyć sprawy związane z nieruchomościami w zaufane ręce to nie wyobrażam sobie innego miejsca! Polecam serdecznie!

Dodano: 8 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.02.2026

Dane firmowe i kontaktowe IMPERIAL HOUSE MARCIN KIZIOREK

Pełna nazwa
IMPERIAL HOUSE MARCIN KIZIOREK
Adres rejestrowy
2 62-095 Pławno
NIP
7772448750
REGON
634243105
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.01.2007
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.13.Z Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich

Informacja i komunikacja

  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 63.99.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.21.Z Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 71.11.Z Działalność w zakresie architektury
  • 73.20.Z Badanie rynku i opinii publicznej
  • 74.30.Z Działalność związana z tłumaczeniami

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 22.02.2026