Czy to Twoja firma?

Pol-Kres Edwood sp. z o.o. praca

Biała Podlaska

Firma Pol – Kres EDWOOD utworzona w 1999 roku jako tartak przecierający drewno dębowe, przez lata swojej działalności wyrosła na czołowego europejskiego producenta płyt klejonych z litego drewna. Stabilny, lecz dynamiczny rozwój oraz odpowiedzialne zarządzanie skutkuje ciągłym poszerzaniem asortymentu produktów oraz ekspansją na nowe rynki w Europie i na świecie. Nasi partnerzy reprezentują różne obszary branży drzewnej i meblarskiej, obejmujące: sieci DIY, wiodących europejskich producentów mebli, producentów schodów, zakłady stolarskie i dystrybutorów hurtowych. Nasze produkty trafiają do klientów w niemal wszystkich krajach Europy zachodniej i centralnej, krajach bałtyckich, Skandynawii oraz Korei Południowej, Japonii, Izraela, Malezji czy USA.

Stałe inwestycje w rozbudowę obiektów, modernizacja linii technologicznych oraz usprawnianie procesów produkcyjnych podnosi wartość dodaną produkowanych przez nas wyrobów. Niewątpliwym atutem jest kompleksowy charakter procesu produkcyjnego. Umożliwia to kontrolę jakości oraz kosztów w każdym z ogniw łańcucha, a także gwarantuje krótkie i rzetelne terminy realizacji. Dzięki tym zaletom, produkty sygnowane marką EDWOOD zyskały uznanie wśród długoletnich klientów.

Równie ważnym, co działalność podstawowa firmy EDWOOD elementem funkcjonowania na rynku jest odpowiedzialność społeczna. Nieprzerwanie od początku istnienia przedsiębiorstwa, EDWOOD przywiązuje dużą wagę do aspektów środowiskowych, BHP, jak również wspiera liczne inicjatywy społeczne, sportowe i kulturowe o zasięgu lokalnym i krajowym.

Pol-Kres Edwood Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Pol-Kres Edwood Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pol-Kres Edwood Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • ELEKTRYK - praca Niemcy

    IMS GmbH
    • Niemcy
    • 13 000-18 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Pol-Kres Edwood Sp. z o. o.

Siedziba główna w Białej Podlaskiej

Praca Pol-Kres Edwood Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • MECHANIK-pracownik produkcji/serwisu

    Pol-Kres Edwood Sp. z o. o.
    • Biała Podlaska
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • planowanie oraz wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów urządzeń, maszyn przemysłowych do obróbki drewna,
      • wykonywanie bieżącej kontroli sprawności stanu technicznego urządzeń,
      • szybkie diagnozowanie usterek,
      • samodzielne usuwanie zgłoszonych awarii,
      • sprawne wykonywanie powierzonych zadań.

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy elektromechanika,
      • znajomość budowy i zasad działania maszyn przemysłowych,
      • dyspozycyjność,
      • prawo jazdy kat. B,
      • znajomość zagadnień automatyki – mile widziane.

      Oferujemy

      • Pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole.

      • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie.

      • Szkolenia, odzież bhp, narzędzia oraz pomoc w pozyskaniu uprawnień.

Pracodawcy w Białej Podlaskiej