Czy to Twoja firma?

HOMEPRINT sp. z o.o. praca

Sosnowiec
Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku
HOMEPRINT sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia inne

Oferty pracy HOMEPRINT sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca HOMEPRINT sp. z o.o.

HOMEPRINT sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HOMEPRINT sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Grafik komputerowy - Obsługa klienta

    HOMEPRINT sp. z o.o.
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma HOMEPRINT Sp. Z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży Home Decor. Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze maszyny drukujące oraz dbałości o najwyższą jakość obsługi klientów w kolejnych latach ugruntowaliśmy pozycję firmy na polskim rynku. Nasza firma specjalizuje się w zakresie nadruku na tworzywach oraz produkcji Home Decor. Wraz z rozwojem parku maszynowego w obszarze produkcji szukamy osób chętnych do pracy którzy w wyniku szkoleń, przechodząc przez poszczególne etapy zaawansowania staną się ekspertami w dziedzinie poligrafii oraz w przyszłości będą w stanie szkolić nowych pracowników i rozwijać w/w dział.

      Grafik komputerowy - Obsługa klienta

      Obowiązki

      • Obsługa korespondencji elektronicznej w języku angielskim
      • Obsługa platformy sprzedażowej
      • Aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży, w tym obsługa klienta i udzielanie informacji o produktach.
      • Współpraca z działem graficznym oraz produkcji
      • Przygotowywanie podstawowych wizualizacji przy użyciu programu Adobe Photoshop

      Wymagania

      • Obsługa komputera
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Podstawowa znajomość programu Adobe Photoshop
      • Podstawowa znajomość języka angielskiego
      • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
      • Doświadczenie z zakresu obsługi klienta

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę (praca w systemie trzyzmianowym)
      • Premie uznaniowe określone w zakładowym systemie wynagrodzeń,
      • Ścieżkę rozwoju pracowniczego,
      • Dodatki świąteczne,
      • Dodatki za prace na zmianę nocną
      • Osoby zainteresowane zapraszam do składania CV p

Pracodawcy w Sosnowcu